Zavrieť

Porady

Hobby-malovanie

Chcem sa s Vami podelit a snad aj poradit o mojej zalube - malovani. Mozno sa tu na tejto skvelej www.porada.sk najde niekto, kto ma tiez tento "konicek". Nemam ziadne kurzy umenia a "chytilo" ma to az v dochodku a tak skusam uplne amatersky a velmi pritom "relaxujem". Svoje len "rocne" prace mam teraz na vystavke www.ao.cz , ak mate trosku cas a ste malicko zvedavi, pozyvam Vas "mrknut" sa tam. Zaroven sa ospravedlnujem, ze vplyvom mojej novej zaluby som vacsinou pasivnym clenom tohto skveleho kolektivu priatelov. Milka Urbanikova
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Milka, veľmi pekné, najmä akvarel- kvety a dom. Prajem Ti, aby sa Ti maľovalo aj naďalej tak dobre.

    Milka je offline (nepripojený) Milka

    Milka
    Velmi pekne Vam vsetkym dakujem, ze ste si nasli cas a "mrkli" na moje maliarske zaciatky. Velmi ma to povzbudilo. Ozaj som sa zacala tomuto venovat az v dochodku a uplne amatersky, ako sa povie ucim sa "na kolene", vlastne to skusam...

    Ale este Vam prezradim, ze sa citim pri malovani uplne inak ako ked uctujem, je to obrovsky relax, skuste a uvidite...

    Pisala som sem ani nie preto, ze by som sa "chvalila", ved sa ani nemam s cim, este vela vody pretecie, kym budem s niecim spokojna, ale snad sa niekto najde, kto sa vyzna v malovani a trochu som chcela vytvorit aj novu stranku akysi hobby-kutik, len sa mi to nepodarilo dat asi na spravne miesto, pravda Richard...

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Milka, pozrela som si tú stránku, klobúk dolu, krásne obrázky. Minulý rok Ti pribudlo vnúčatko, ak si dobre pamätám. Tak nech sa Ti darí v maľovaní, veľa šťastia.
    Dočítala som sa, že žiješ v NR, čo ma potešilo.

    jamajka je offline (nepripojený) jamajka

    jamajka
    Milka, to je paráda. To si všetko vážne namaľovala za jeden rok? Ten strom - Sám vojak v poli, myslím, že som tam už bola :-).

    Simonab je offline (nepripojený) Simonab

    Simonab
    jamajka
    Milka, to je paráda. To si všetko vážne namaľovala za jeden rok? Ten strom - Sám vojak v poli, myslím, že som tam už bola :-).

    Jéj naozaj. V pozadí je tuším Zobor. Ty si z Nitry? Chodila som tam do školy. Je tam naozaj krásna príroda.

    JajaFabša je offline (nepripojený) JajaFabša

    JajaFabša
    Milka, je moc fajn vedieť, že nikdy nie je neskoro venovať sa záľube, ktorá je "zabudnutá" už roky pre iné povinnosti. Držím ti palce, obrazy sú naozaj nádherné. Vidieť, že ťa kvety priam fascinujú, ale aj láska k prírode ako takej je evidentná v tvojich obrazoch.

    Milka je offline (nepripojený) Milka

    Milka
    Uff, ste ma celkom dojali... Ale ja som to tu uviedla pre iny dôvod. Poznám únavu a vyčerpanie z nekonečnych hodín "účtovania" a tak trochu som Vas chcela odlakať od účtovných povinnosti a zároveň sa zrelaxovať pohľadom na čosi iné ako strana MD a D. Snaď sa mi to aspoň pri niektorých podarilo... Ešte raz ďakujem a budem nesmierne rada, ak ma budete nasledovať, hovoria mi, že nikdy nie je neskoro a v každom z nás niečo drieme...Milka

    smajlik je offline (nepripojený) smajlik

    smajlik
    Ahoj Milka,
    dakujem za dobry tip. Nevedela som, ze nieco take existuje ako stranka pre amaterskych maliarov. Napadlo ma, ze aj ja by som sa mohla zaregistrovat. Tiez mam nejake svoje obrazky:-))
    Tak nech sa dari aj nadalej.

    Milka je offline (nepripojený) Milka

    Milka
    Smajlik, s odstupom času som sa znovu vrátila na túto stránku a bola by som veľmi zvedavá, či si uverejnila svoju tvorbu na www.ao.cz. Ak áno, kde Ťa mám hľadať, pod akým menom?

    Som rada, že sa mi podarilo "vyprovokovať" aspoň pár z vás, ktorí sa venujete maľovaniu. Medzi nich patrí aj Ľubka Ď., má prekrásne obrazy s námetom slovenských dreveníc a "fantastický" Kriváň..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.