Zavrieť

Porady

Kurier - ceny

Ahojte poradaci,
mam na Vas otazku: uz coskoro planujem spustenie e-shopu. Prave mi podochadzali ponuky od kurierov ale z cien niesom velmi nadseny. Mam ponuku od GLS, DPD, UPS a (remax sa neozval - to este doriesim). Ceny su velmi vysoke - nechal som si vypracovat klakulaciu na cca 100ks balikov/mesiac (hmotnost do 1kg, rozmer cca 20x30x4cm). Majitelia e-shopu: dotujete nejako cenu balika? je nutne mat dobierku? oplati sa vobec riesit kuriera - oplati sa radsej Slovenska posta? Bojim sa ze aj ked sa budem snazit drzat nizke ceny produktov, zakznika to odradi a pojde nakupit inde (mna osobne to uz par krat pri objednavke odradilo, ked som mal kupovany produkt preplatit o cca 30-50% predajknej ceny). V ponukach je uvedene ze sa ceny vedia upravit, ale az ked prekrocim dohodnute mnozstva - a to ako zacinajuci e-shop neviem zarucit (u jedneho kuriera to bolo az po 12 mesiacoh spoluprace - to urcite nechcem) Takze ako to riesite Vy?
Dakujem za kazdu odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.