Zavrieť

Porady

% sadzby - prispevok na kupu OMV pre ZTP

Ahojte,
podavam si ziadost o prispevok na kupu OMV, kedze som ZTP a splnam vsetky podmienky zakona, len jedna vec mi nie je jasna. Zohladnuje sa celkovy prijem moj + manzelov za posledny rok a podla neho dostanem urcite % prispevku (manzel ma dost vysoky prijem, tak 100% to nebude, to je mi jasne.. :-) ). Otazka - nevie mi niekto pomoct definovat tuto cast zakona, cize tabulku s % sadzbami prispevku podla vysky prijmu. Cize ak prijem neprekroci X Eur, robi to Y % z prispevku.. a takto cele odstupnovanie.. DAKUJEM!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    martuli je offline (nepripojený) martuli

    martuli
    Je to v zákone 447/2008 príloha č.13 - do 2násobku ŽM 85%, do 3násobku - 80%, do 4 násobku 70%, do 5 násobku - 55%. Najviac však zo sumy ceny auta 13277,57. tzn., že vždy zohliadnia iba túto výšku ceny auta a z nej potom vyrátajú tie percentá, aj podľa výšky životného minima.

    % sadzby - prispevok na kupu OMV pre ZTP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.