Zavrieť

Porady

PODPORTE PRIPOMIENKOVÉ KONANIE svojim podpisom

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Týkajú sa nás všetkých:

1. pripomienka:
https://lt.justice.gov.sk/Public/Mas...7&mrEID=169178

2. pripomienka:
https://lt.justice.gov.sk/Public/Mas...7&mrEID=169185

Ďakujeme.
Naposledy upravil Rozalka : 10.04.11 at 14:05
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

m.hladka Pozri príspevok
Nemyslela som to tak, že to chce niekto zneužiť, ale že ľudia sa neradi zaregistrovávajú.
Sorry, tak to by ma nenapadlo, myslím, že práve na portáli ministerstva by ľudia nemali mať problém s registráciou. Nepísala som nič o zneužití, myslela som to tak, že sa nechcú identifikovať, takže sa ospravedlňujem.
0 0
Janurka Janurka

Janurka je offline (nepripojený) Janurka

Rozalka, vďaka za Tvoje úsilie a túto tému.
0 0
ada.gustafik@gmail.com ada.gustafik@gmail.com
Ekonomka, Uctovnicka, Adobe Certifikovany Expert pre Photoshop, Illustrator, InDesign, Web background ...viac
pripomienky podporene
2 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Pravdepodobne sa už nenazbiera dostatočný počet hlasov, napriek tomu ďakujem všetkým za účasť.
9 0
T.K T.K

T.K je offline (nepripojený) T.K

Rozalka Pozri príspevok
Pravdepodobne sa už nenazbiera dostatočný počet hlasov, napriek tomu ďakujem všetkým za účasť.
Aj nabudúce
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Tak som STO.Som sa nad tým našpekuloval jak mara bečková na trhu..Chybu som mal v tom že som musel po prihlásení upraviť svoj profil na ich stránke.
Bodaj vám to vyšlo ,aj keď STO je asi trochu málo.
4 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Aj keď sto je málo, hádam si to aspoň niekto z kompetentných pozrie.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tamila Pozri príspevok
Aj keď sto je málo, hádam si to aspoň niekto z kompetentných pozrie.
100 neni málo, pozrú si to
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

uz 102
3 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

Veľmi pekne ďakujem Vám všetkým za podporenie hromadných pripomienok k navrhovanej novele nového daňového poriadku.. Je už večer 13. 4. 2011 a je jasné, že 500 podporovateľov sa nenazbieralo (momentálne je to 102 a 97 podporovateľov). Možno keby boli pripomienky zverejnené skôr (obidvaja ja aj srska sme ich pridali až 8. apríla).

Ďakujem Rozalka za vytiahnutie a zvýraznenie pripomienok do novej témy, toto veľmi pomohlo. Si šikovná. Toto na porade moc neovládam. Tiež ďakujem všetkým, ktorí nedovolili, aby téma zapadla prachom.

Ešte raz všetkým, ktorí nemudrovali zbytočnými rečami ale radšej priložili ruku k dielu, moc ďakujem za ochotu a dúfam, že pripomienky nezostanú bez odozvy. Prajem všetkým príjemný zvyšok pracovného týždňa a veľa pohody cez víkend.
18 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

AnnaK Pozri príspevok
Veľmi pekne ďakujem Vám všetkým za podporenie hromadných pripomienok k navrhovanej novele nového daňového poriadku.. Je už večer 13. 4. 2011 a je jasné, že 500 podporovateľov sa nenazbieralo (momentálne je to 102 a 97 podporovateľov). Možno keby boli pripomienky zverejnené skôr (obidvaja ja aj srska sme ich pridali až 8. apríla).

Ďakujem Rozalka za vytiahnutie a zvýraznenie pripomienok do novej témy, toto veľmi pomohlo. Si šikovná. Toto na porade moc neovládam. Tiež ďakujem všetkým, ktorí nedovolili, aby téma zapadla prachom.

Ešte raz všetkým, ktorí nemudrovali zbytočnými rečami ale radšej priložili ruku k dielu, moc ďakujem za ochotu a dúfam, že pripomienky nezostanú bez odozvy. Prajem všetkým príjemný zvyšok pracovného týždňa a veľa pohody cez víkend.
Ešte trošku pomudrujem.
Tak sa mi zdá, že pán Mihál sa k vám nepripojil a asi vie ako vás dokonale odvodniť a zdaniť. Pod tým VÁS, myslím vás účtovníkov.
Pravdepodobne vám už nepomôžu ani všetci svätí. Treba naplniť všetky fondy a zároveň aj štátnu kasu, aby bolo čo tunelovať a pritom aj niečo zostalo pre zdravotníctvo.
---------------------------------------------------------------
Trošku som porozmýšľal a už dnes viem, ako vám budem pomáhať legálne optimalizovať príjmy tak, aby ste platili odvody len z minima a k tomu aj nulové dane.
---------------------------------------------------------------
Zatiaľ nemám spočítané, koľko percent bude stáť jeden mínusový nákladový kredit, ale určite nepresiahne 80 % daňovej a odvodovej povinnosti, ktorú vám Mikloš s Mihálom predpíšu.
---------------------------------------------------------------
Tak že hlavu hore, ráno múdrejšie večera.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jar88 Pozri príspevok
Ešte trošku pomudrujem.
Tak sa mi zdá, že pán Mihál sa k vám nepripojil a asi vie ako vás dokonale odvodniť a zdaniť. Pod tým VÁS, myslím vás účtovníkov.
Pravdepodobne vám už nepomôžu ani všetci svätí. Treba naplniť všetky fondy a zároveň aj štátnu kasu, aby bolo čo tunelovať a pritom aj niečo zostalo pre zdravotníctvo.
---------------------------------------------------------------
Trošku som porozmýšľal a už dnes viem, ako vám budem pomáhať legálne optimalizovať príjmy tak, aby ste platili odvody len z minima a k tomu aj nulové dane.
---------------------------------------------------------------
Zatiaľ nemám spočítané, koľko percent bude stáť jeden mínusový nákladový kredit, ale určite nepresiahne 80 % daňovej a odvodovej povinnosti, ktorú vám Mikloš s Mihálom predpíšu.
---------------------------------------------------------------
Tak že hlavu hore, ráno múdrejšie večera.
v za majú na stanici free wifi?
Naposledy upravil srska : 13.04.11 at 22:31
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

AnnaK Pozri príspevok
Veľmi pekne ďakujem Vám všetkým za podporenie hromadných pripomienok k navrhovanej novele nového daňového poriadku.. Je už večer 13. 4. 2011 a je jasné, že 500 podporovateľov sa nenazbieralo (momentálne je to 102 a 97 podporovateľov). Možno keby boli pripomienky zverejnené skôr (obidvaja ja aj srska sme ich pridali až 8. apríla).

Ďakujem Rozalka za vytiahnutie a zvýraznenie pripomienok do novej témy, toto veľmi pomohlo. Si šikovná. Toto na porade moc neovládam. Tiež ďakujem všetkým, ktorí nedovolili, aby téma zapadla prachom.

Ešte raz všetkým, ktorí nemudrovali zbytočnými rečami ale radšej priložili ruku k dielu, moc ďakujem za ochotu a dúfam, že pripomienky nezostanú bez odozvy. Prajem všetkým príjemný zvyšok pracovného týždňa a veľa pohody cez víkend.
lepšie ako AnnaK by som to nenapísal. ďakujem aj ja všetkým, ktorí podporili pripomienky verejnosti a teší ma aj to, že niektoré dotknuté úrady zdieľajú ten istý názor.
7 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Kvaka Pozri príspevok
Nemyslím si, že sa to dá zistiť, niekto by sa musel hrať na detektíva, aby tých (v tejto chvíli) 94 mien vedel priradiť k nickom. Keď tu niekto nenapíše, že podporil pripomienku, to ešte neznamená, že to tak nie je, len nechce byť identifikovaný, ale možno sa mýlim.
no... veľmi ťažké to v istých prípadoch vôbec nebude...
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... no, keďže nie som zadávateľkou témy, tak si ani nedovolím jej link ( aspoň) poslať ďalej ... alebo môžem? Nechce sa mi to vzdať ... však nech sa tým zaoberajú ďalej poslanci, keďže, my, už pre krátkosť času nemáme šancu ... a keďže majú aj svoje www.stránky ... či?
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

promont maja Pozri príspevok
... no, keďže nie som zadávateľkou témy, tak si ani nedovolím jej link ( aspoň) poslať ďalej ... alebo môžem? Nechce sa mi to vzdať ... však nech sa tým zaoberajú ďalej poslanci, keďže, my, už pre krátkosť času nemáme šancu ... a keďže majú aj svoje www.stránky ... či?
Ešte predtým, ako sa tým budú zaoberať poslanci v parlamente, rezort mf ako predkladateľ návrhov sa musí vysporiadať s pripomienkami, ktoré boli v rámci medzirezortného pripomienkového konania vznesené. Už som tu niekde včera písala, že aj rezort MPSVaR dal pripomienku takmer v totožnom znení, ako bola tá hromadná (o zastupovaní subjektov), ktorú sme podporili, a dal to ako pripomienku zásadnú. Zásadné pripomienky sa musia vyriešiť vždy v rozporovom konaní. Takže aj bez našich 500 hlasov sa tým musia na mf zaoberať. Rovnako bola nejakým rezortom vznesená pripomienka aj k oznamovacej povinnosti, takže aj tú budú musieť nejako riešiť. Ak by rezort MPSVaR ustúpil zo zásadnej pripomienky, tak až potom sa to dá zmeniť v parlamente.
5 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Je mi to tak ľúto, neskoro som objavila túto tému. Pripomienkovanie je už uzavreté? Je neskoro priložiť ruku k dielu?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Janiela Pozri príspevok
Je mi to tak ľúto, neskoro som objavila túto tému. Pripomienkovanie je už uzavreté? Je neskoro priložiť ruku k dielu?
skončené 13.04.2011 ale nevzdávame sa
0 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

srska Pozri príspevok
lepšie ako AnnaK by som to nenapísal. ďakujem aj ja všetkým, ktorí podporili pripomienky verejnosti a teší ma aj to, že niektoré dotknuté úrady zdieľajú ten istý názor.
Je to také naše spoločné poďakovanie. Sú medzi nami aj takí, ktorí sú ochotní obetovať svoj čas a podporiť dobrú a rozumnú vec.

Čas príspevkov 1:26 a 1:31?! Vidno, ako dlho pracujú účtovníci
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
AnnaK Pozri príspevok
Je to také naše spoločné poďakovanie. Sú medzi nami aj takí, ktorí sú ochotní obetovať svoj čas a podporiť dobrú a rozumnú vec.

Čas príspevkov 1:26 a 1:31?! Vidno, ako dlho pracujú účtovníci
Potom ,že na Slovensku máme najnižšiu pôrodnosť v EU.keď účtovníci sa po nociach hrabú v papieroch a nie v "gaťoch"......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať