Zavrieť

Porady

Ako protestovať proti likvidácii živnostníkov - pokračovanie.

Keďže téma : Ako protestovať proti likvidácii živnostníkov p.Mihálom, Miklošom",
bola zbrklo uzatvorená,

zakladám týmto voľné pokračovanie tejto témy.

Som presvedčený, o tom , že príspevky na túto tému su v každom ohľade poučné, hoci trochu provokatívné.
Usporiadat
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
jar88 Pozri príspevok
No to je super-riešenie, som tu doma, som občan, mám svoje práva, dokonca ich mám garantované ústavou a mám tu žiť na čierno?
-----------------------------
To čo? Padli ste na hlavu?
-----------------------------
Žiadne legálne riešenie vás nenapadne?
Žasnem nad tvojimi diagnózami. To máš z vlastných skúseností? Teba je tu škoda. Mal by si svoje schopnosti využívať komerčne a nie zadarmo.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

už tolko ,,nepodvázajte,,a neprotestujte,ved pani premierka povedala že 80% živnostníkom a zamestnancom reforma polepší,tak sa tešte a užívajte si pekného dna.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

práve to prešlo vládou,už len sa spoliehat na parlament že to neprejde v takej podobe http://ekonomika.sme.sk/c/5898431/re...omienkami.html
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Este by mohli trosku zvysit bezodvodovy limit pre dochodcov, ked uz dochodky zvysovat nechcu.
0 0
nero 5 nero 5

nero 5 je offline (nepripojený) nero 5

clovek
A o ciganoch skoda hovorit - nikdy nerobili a beru dochodky vypocitane z priemeru A chudak ,co odpracoval cely zivot dostava minimum ,nakolko poberal mimimalnu mzdu ! 350 € ! ,kde je ten priemerny plat 750 - 950 €? u koho ?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať