Zavrieť

Porady

vhodné meno pre syna.

Hľadám vhodné meno pre syna. Priezvisko je Veľký... .Manželka nechala výber na mňa ,lebo ona vybrala meno pre dcérku.
ďakujem
Usporiadat
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

jove78 Pozri príspevok
Hľadám vhodné meno pre syna. Priezvisko je Veľký... .Manželka nechala výber na mňa ,lebo ona vybrala meno pre dcérku.
ďakujem
Alexander
zamysli sa nad tým, aké si chcel dať meno svojmu dieťaťu keď si sa nad tým zamýšľal, mená by mali k sebe pasovať, a nemali by vyvolávať posmech, resp. trápne situácie... ale ak by som bol na tvojom mieste vyberal by som čisto slovenské meno ako napr. Peter, Matúš, Jozef, Juraj..... určite by som si odpustil americké mená ako John, Kevin, Joe a podobné amerikanizmi...
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
tweedle tweedle

tweedle je offline (nepripojený) tweedle

mne sa páči meno Richard,,,príde mi to meno pre silného úspešného muža,,,takže k tomu priezvisku Veľký sa to hodí ale je veľa pekný múžských mien,,Martin, Michal, Tomáš, Lukáš, Ondrej, Matúš,,,,,
0 0
tweedle tweedle

tweedle je offline (nepripojený) tweedle

Ice dive Pozri príspevok
Alexander
aj ja som rozmýšlala aký panovník bol veľký, nemohlo ma to napadnúť
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jove78 Pozri príspevok
Hľadám vhodné meno pre syna. Priezvisko je Veľký... .Manželka nechala výber na mňa ,lebo ona vybrala meno pre dcérku.
ďakujem
po tatkovi
0 0
tweedle tweedle

tweedle je offline (nepripojený) tweedle

Ice dive Pozri príspevok
Alexander
zamysli sa nad tým, aké si chcel dať meno svojmu dieťaťu keď si sa nad tým zamýšľal, mená by mali k sebe pasovať, a nemali by vyvolávať posmech, resp. trápne situácie... ale ak by som bol na tvojom mieste vyberal by som čisto slovenské meno ako napr. Peter, Matúš, Jozef, Juraj..... určite by som si odpustil americké mená ako John, Kevin, Joe a podobné amerikanizmi...
a určite nie Onur alebo Kerem
0 0
valeriam valeriam

valeriam je offline (nepripojený) valeriam

Dcérka sa ako volá? Niečo vhodné aj ku nej
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

srska Pozri príspevok
po tatkovi
Ja osobne zastavam praveze odlisne mena. Ja mam meno po mame a brat po otcovi, no poviem Vam ze nic nelezie na nervy viac ako ked neviete koho z vas ludia oslovili. Posta ktora dojde nikdy nevieme koho je, bankove vypisy, poistky a podobne veci...

Som jednoznacny zastanca odlisnych mien od rodicov.

Volila by som z klasickych slovenskych mien: Peter, Michal, Martin, Filip, Jano, Marek, Tomas....

"Veľký" je aj slovenske slovo nielen priezvisko, preto vsetky odrody zahranicnych "zvratkov" by zneli velmi neprirodzene.
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Skús kuknúť tu:
http://baby-web.topky.sk/Clanky/a250...pre-dieta.aspx
2 0
hannahRybicka hannahRybicka

hannahRybicka je offline (nepripojený) hannahRybicka

co takto Peter Velky?
oproti Alexovi to bol slovan (ano som patriot ) a momentalne nie je moc frekvetnovane medzi babatkami. Je to prakticke, ak nebude mat v triede moc menovcov, takze by som sa vyhla statisticky oblubenym menam (napr http://baby-web.topky.sk/Clanky/a170...nske-mena.aspx)
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

My sme boli v triede 7 Zuziek na zakladnej skole. Ako dieta som to strasne prezivala, preco mam take nudne meno, a moja najlepsia kamaratka mala nadherne meno - Adriana. Tak strasne som jej zavidela...

Ale mam pocit, ze ked vyberiete slovenske meno, tak menovca len tazko najdete. V dnesnej dobe Salmy, Tokia, Kryšpína a Haranta (urodzena slečna Hanychová)....
0 0
tweedle tweedle

tweedle je offline (nepripojený) tweedle

zk24 Pozri príspevok
My sme boli v triede 7 Zuziek na zakladnej skole. Ako dieta som to strasne prezivala, preco mam take nudne meno, a moja najlepsia kamaratka mala nadherne meno - Adriana. Tak strasne som jej zavidela...
ja som to mala opačne volám sa Jarmila, čo mi prišlo hrozné, a závidela som Mirkám a Martinám, ktorých bolo požehnane,,,ale teraz som rada, že mám menej používané meno,,,,
1 0
pk987 pk987

pk987 je offline (nepripojený) pk987

Najlepsie v dnesnej dobe bude Onur!
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
dievčatá , Jove hľadá meno pre syna
Môj muž si vysníval a splnil sen, že bude mať dievčatá- mne sa veľmi páčilo meno Teodor - ale možno raz budem mať vnuka, ale o mene bude rozhodovať niekto iný .
Ale k priezvisku Veľký by bolo aj meno Henrich pekné.
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

1. Najkrajšie meno v kalendári- Tomáš...

2. Naj meno- Stanislav...
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

tweedle Pozri príspevok
ja som to mala opačne volám sa Jarmila, čo mi prišlo hrozné, a závidela som Mirkám a Martinám, ktorých bolo požehnane,,,ale teraz som rada, že mám menej používané meno,,,,
prečo, Jarmila nieje zlé meno... a navyše slávne ( Kratochvílová )...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
prečo, Jarmila nieje zlé meno... a navyše slávne ( Kratochvílová )...
no tak stenly, to radšej Hargašová
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
no tak stenly, to radšej Hargašová
, na ňu som zabudol...-Ale zasa radšej Kratochvílová, ako Helenka Fibingerová...
1 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
počúvajte, ale pre chlapca meno Jarmila- no nejako zvláštne by to vyzeralo aj tá Helenka Veľký
Stanko ... mne sa aj meno Robert páči.....
Doma budú hlasovať , ktoré sa im páči-
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

a čo tak Daniel?
1 0
jove78 jove78

jove78 je offline (nepripojený) jove78

dcéra sa volá Viktória
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať