Zavrieť

Porady

Aké základné náradie nesmie v domácnosti chýbať? Mám na to iba pár dni

Dobrý deň prajem. Aké základné náradie nesmie v domácnosti chýbať? Mám na to iba pár dní, aby som ho kúpila. Má to byť darček pre môjho muža.
Chcem sa opýtať, či sa mi oplatí kupovať kufrík s náradím,alebo samostatné náradie dať do kufríka? Dalo by sa zmestiť do sumy 70 eur? Chcem len také základy. Šrobováky, kladivko, meter, skúšačka, kliešte, kombinačky, štiepačky, nejaké kľúče, izo pásku at.ď. Nechcem čínské nekvalitné šmejdy, ktoré sa hneď ohnú, zlomia, alebo niečo iné, no nechcem ani drahé, lebo na to nemám.
Dalo by sa zmestiť do tých 70 eur? pomôžete mi s nejakým linkom na produkt, alebo dobrý obchod s náradím?
Zapáčil sa mi tento kufrík, no stojí málo a toho sa bojím, aby nebol nejaký zlý, nekvalitný, nechcem sa zahambiť tou najhoršou kvalitou.
Je to Gude kufrík s náradím a aku-skrutkovačom, 76-dielny za 52,44eura. Predávaju ho na dunaj.sk


Odrádza ma nejak ten aku skrutkovač, nechápem, že prečo tam je, to je potom nejaký lacný, nie? Videla som aku skrutkovače aj za 20 eur na nete, ale nejaký dobrý pocit mi neurobili.
Poprípade by som počkala do daľšieho mesiaca a mohla si dovoliť kúpiť za takých 120 eur. Pomôže mi niekto, čo vybrať aké vybrať a kde vybrať? Ďakujem pekne za ochotu.
Naposledy upravil Dav : 19.04.11 at 06:29
Usporiadat
Téma je uzavretá.
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ja som letak pozeral takto: http://lidl.akcneletaky.sk/letaksh/8722/komplet/
(ale spravne ma byt strana 26)

Ten spagat sluzi na ovladanie iba kliesti? Pili sa pohybovanim palice?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vicktor
Ten spagat sluzi na ovladanie iba kliesti? Pili sa pohybovanim palice?
...jojo...

0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
dakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať