Zavrieť

Porady

Čas v exceli

Čaute!

Vie mi niekto poradiť aký vzorec potrebujem pre sčítanie času?

Keď zadám 8:30+8:30 tak spočíta správne 17:00, ale keď pridám ešte raz
8:30 tak mi vyhodí 1:30, ale výsledok je 25:30. Dal som aj formát [hh]:mm
a stále robí to isté. Vie niekto poradiť? Ďakujem!
Usporiadat
natascha natascha

natascha je offline (nepripojený) natascha

natascha Pozri príspevok
Som v koncoch. Povolila som makra, keď cchcem spustiť súbor, ktorý priložila marjankaj, vypisuje mi to hlášku, že súbor je určený iba na čítanie a vôbec sa mi nedarí to spustiť, aby ten čas začal bežať. Už som zúfalá.
Heuréka, už to beží... Ďakujem marjankaj. Teraz to už len nasúkať do mojej tabuľky. Síce netuším ako, ale snáď na to prídem.
Ešte raz vďaka.
0 0
arion92 arion92

arion92 je offline (nepripojený) arion92

Ak niekto chce, moze pouzit aj tento subor (nie je to moja tvorba). Zobrazuje bud analogove alebo digitalne hodiny.
2 0
arion92 arion92

arion92 je offline (nepripojený) arion92

Vyuzijem tuto temu na vyriesenie mojho problemu. Potreboval by som najst co najrychlejsi (najjednoduchsi) sposob, ktory mi hromadne premeni casove udaje ziskane z nasho softveru na excelovske casove udaje (aby s nimi pracoval ako s cislom a nie ako s textom).
Vdaka
0 0
PaloPa PaloPa

PaloPa je offline (nepripojený) PaloPa

arion92 Pozri príspevok
Vyuzijem tuto temu na vyriesenie mojho problemu. Potreboval by som najst co najrychlejsi (najjednoduchsi) sposob, ktory mi hromadne premeni casove udaje ziskane z nasho softveru na excelovske casove udaje (aby s nimi pracoval ako s cislom a nie ako s textom).
Vdaka
Funkcia TIMEVALUE
Viď prílohu

P.
1 0
arion92 arion92

arion92 je offline (nepripojený) arion92

PaloPa Pozri príspevok
Funkcia TIMEVALUE
Viď prílohu

P.
A kurna... Bezne pouzivam funkciu DATEVALUE na premenu datumu, ale vobec som sa nepozrel, ci neexistuje nieco podobne na cas. Vdaka za pomoc.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
natascha Pozri príspevok
Heuréka, už to beží... Ďakujem marjankaj. Teraz to už len nasúkať do mojej tabuľky. Síce netuším ako, ale snáď na to prídem.
Ešte raz vďaka.

Tu to už beží normálne.
0 0
natascha natascha

natascha je offline (nepripojený) natascha

Marjankaj, ďakujem veľmi veľmi pekne. Dostala som sa k tvojmu odkazu pred chvíľou a hneď sa aj na to idem pozrieť
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať