Zavrieť

Porady

Roxory do DT

Zdravim,
Chcem sa spytat, treba dat do posledneho ( vrchneho ) radu DT horizontalne vystuz? Do prveho radu som vystuz dal, ale ma zmyslel dat roxory aj do vrchneho radu, ked nad tym pojde deka o hrubke 10cm, v ktorej su karirohoze? Dik.
Mam projekt na stavebne povolenie, ktory tento detail neriesi.
Usporiadat
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Teraz už ne neskoro pýtať sa či je dosť železa.Ale malo by byť dosť,Ak chcete znížiť zaťaženie na stenu tak na zasypanie použite piesok,štrk,suť,a pod .
0 0
fefe30 fefe30

fefe30 je offline (nepripojený) fefe30

Ahojte chcem sa spýtať, ako riešiť základovú platňu, na rovinatom pozemku, chcem aby platňa bola cca 30cm nad terénom, vychádza mi len jeden rad výšky DT 250mm obrázok č. 1, alebo dva rady výšky DT 200mm, ale platňa bude mať hrúbku 75mm nad posledným radom DT pričom bude mať požadovanú hrúbku 150mm obrázok č.2. Preto sa chcem spýtať ako je to správne. Alebo je jedno, a oba spôsoby sú správne.

Alebo by som mohol použiť v alternatíve č.2 dať dva rady DT 250 a betonový pás zúžiť na 600mm.
(v projekte na stavebné povolenie mám len pás široký 600mm s hlbkou 900mm.)
(murivo bude hrúbky ytong 300mm a teda aj DT budú hrúbky 300mm)


Tiež ako použiť roxory do jednej resp. druhej alternatívy.




ďakujem
Naposledy upravil fefe30 : 09.05.11 at 14:16
0 0
chandler chandler

chandler je offline (nepripojený) chandler

obidve mozu byt. do platne sa dava sietovina do DT konstrukcna vystuz. mozes tam dat aj nejaku vystuz na previazanie ale ak nedas nic sa nestane.
1 0
fefe30 fefe30

fefe30 je offline (nepripojený) fefe30

Ešte podotázka: mohol by som použiť v alternatíve č.2 dva rady DT 250mm a betonový pás zúžiť na 600mm.
Samozrejme by zostala nezamrzajúca hlbka 900mm pod terénom.

Ďakujem
0 0
chandler chandler

chandler je offline (nepripojený) chandler

ano aj to moze byt.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať