Zavrieť

Porady

Bosna a Hercegovina- cestovanie

zdravim chcel by som sa spytat či ak chcem ist do Bosny treba mi pas alebo mi stači občiansky preukaz, dakujem PS. mam 16 ale s tym by pri hraniciach nemal byt problem však?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    martinslebo je offline (nepripojený) martinslebo

    martinslebo
    dakujem a je tam napisane že občiansky preukaz vo forme indentifikačnej karty ale to je asi len tak zložito napisane nie? to mi stači normalny občiansky

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ja som to pochopila tak že OP ako ID kartu, nie ten starý knižočkový čo má moja babka

    felix1 je offline (nepripojený) felix1

    ja felix1
    Neviem ako sa tam budes prepravovat a kto ta povezie, ale na AUTO hraniciach si dokladne prezaraju zelenu kartu a aj suhlas vlastnika auta ( hlavne pri sluzobnom aute) !!! Ich menu nezhanaj v banke, v BH sa da aj v potravinach priamo platit s EUR, vydavaju nazad len ich drobne. Kurz bol v r. 2010 velmi blizky bankvovemu kurzu v BH. Trocha potravinovych zasob na cestu nezaškodí

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    felix1 Pozri príspevok
    Neviem ako sa tam budes prepravovat a kto ta povezie, ale na AUTO hraniciach si dokladne prezaraju zelenu kartu a aj suhlas vlastnika auta ( hlavne pri sluzobnom aute) !!! Ich menu nezhanaj v banke, v BH sa da aj v potravinach priamo platit s EUR, vydavaju nazad len ich drobne. Kurz bol v r. 2010 velmi blizky bankvovemu kurzu v BH. Trocha potravinovych zasob na cestu nezaškodí
    Ja tam chodievam a okrem € som platil aj s HR Kunami a na výdavku som sa stále dohodol ale maj sebou aj drobné €,potraviny sú s cenami asi ako u nás a lacnejšie.

    Bosna a Hercegovina- cestovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.