Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ....no aby som predišla pokute skôr by som si to overila na MÚ Staré mesto

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    pozri VZN http://www.staremesto.sk/buxus/docs/...testprok_3.pdf





    § 4
    Pravidlá určovania prevádzkovej doby v rámci všeobecnej prevádzkovej doby

    d) protokol o meraní hluku v prípade, že ide o prevádzkareň s hudobnou produkciou 9

    e) súhlas s hudobnou produkciou vo večernom čase získaný od vlastníka budovy alebo od nadpolovičnej väčšiny vlastníkov bytov a nebytových priestorov v nehnuteľnosti, v ktorej sa prevádzkareň nachádza a ktoré môžu byť dotknuté hlukom a vibráciami v súvislosti s prevádzkarňou, prípadne súhlas získaný na schôdzi vlastníkov bytov a nebytových priestorov 10

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Ceskapivnica Pozri príspevok
    Sme v dvore ale sme považovaný ako terasa.

    Pokiaľ to nebude rušiť ostatných, tak asi áno.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    marjankaj Pozri príspevok
    pozri VZN http://www.staremesto.sk/buxus/docs/...testprok_3.pdf





    § 4
    Pravidlá určovania prevádzkovej doby v rámci všeobecnej prevádzkovej doby

    d) protokol o meraní hluku v prípade, že ide o prevádzkareň s hudobnou produkciou 9

    e) súhlas s hudobnou produkciou vo večernom čase získaný od vlastníka budovy alebo od nadpolovičnej väčšiny vlastníkov bytov a nebytových priestorov v nehnuteľnosti, v ktorej sa prevádzkareň nachádza a ktoré môžu byť dotknuté hlukom a vibráciami v súvislosti s prevádzkarňou, prípadne súhlas získaný na schôdzi vlastníkov bytov a nebytových priestorov 10
    toto by som ja pochopila ako prevádzku ktorá sa nachádza v obytnom dome, nie ako terasu, ale môžem sa aj mýliť

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    lujza.j Pozri príspevok
    toto by som ja pochopila ako prevádzku ktorá sa nachádza v obytnom dome, nie ako terasu, ale môžem sa aj mýliť
    Aj tá terasa môže byť verejné priestranstvo ale podľa zadania skôr súkromný majetok.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    ak sa pozriem na nick zadávateľa, ktorý je na 100% zhodný s názvom prevádzky - tak terasa je umiestnená vo dvore obytného domu, takže platí čo priložil marjankaj

    Zdravim.Chcel by som sa opýtať či môžem mať v Starom meste pustenú hudbu na terase?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.