Zavrieť

Porady

Dohoda o brig. práci študentov

Ejo Ejo

Ejo je offline (nepripojený) Ejo

Dobrý deň, koľko hodín može odpracovať študent na základe tejto dohody - DoBPŠ?
Ďakujem
Usporiadat
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

Pardón, to som bola zamyslená nad niečim úplne iným. Samozrejme výškou odmeny. Opravujem.
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

Tweety Pozri príspevok
Ak v čase jej uzavretia má štatút študenta, (súčasťou nej je potvrdenie) dohoda je platná.
Takže keď uzatvorím DOBŠ so študentom, tak dohodu meniť nemusím, aj keď už nebude študentom? To som nevedela.Ďakujem za vysvetlenie.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Iwett Pozri príspevok
Takže keď uzatvorím DOBŠ so študentom, tak dohodu meniť nemusím, aj keď už nebude študentom? To som nevedela.Ďakujem za vysvetlenie.
ÁNo, tak.
1 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

Ešte posledná /dúfam/ otázka, tá výška odmeny nieje obmedzená, ako napr. u zaevidovaného na úrade práce?
Ďakujem.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Iwett Pozri príspevok
Ešte posledná /dúfam/ otázka, tá výška odmeny nieje obmedzená, ako napr. u zaevidovaného na úrade práce?
Ďakujem.
Nie, nie je.
1 0
JM1968 JM1968

JM1968 je offline (nepripojený) JM1968

Zdravím, prosím aj po 1.5.platí, že z dohody o BpŠ sa odvody do ZP a SP(okrem garančného a úrazového poistenia,ktoré platí firma) neplatia?Ďakujem
0 0
kabba kabba

kabba je offline (nepripojený) kabba

Chcem sa informovať.

Mám záujem o dve brigády, ktoré by som mohla vykonávať naraz. Som študentka vysokej školy. To znamená, že na jednej brigáde môžem odrobiť 20 hodín týždenne a na druhej tiež 20 hodín týždenne? Či sa to spočitáva a na každej môžem odpracovať len po 10 hodín týždenne? Samozrejme každá brigáda je pre inú firmu a na inú BPŠ. A môžem mať naraz podpísaných viac dohôd o BPŠ?

Ďakujem!
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kabba Pozri príspevok
Chcem sa informovať.

Mám záujem o dve brigády, ktoré by som mohla vykonávať naraz. Som študentka vysokej školy. To znamená, že na jednej brigáde môžem odrobiť 20 hodín týždenne a na druhej tiež 20 hodín týždenne? Či sa to spočitáva a na každej môžem odpracovať len po 10 hodín týždenne? Samozrejme každá brigáda je pre inú firmu a na inú BPŠ. A môžem mať naraz podpísaných viac dohôd o BPŠ?

Ďakujem!
Limit 20 hod. týždenne sa posudzuje u každého zamestnávatela samostane, môžeš mať niekolko brigád (ak budeš popri tom stíhať aj študovať).
Vyhlásenie k zdaňovaniu príjmov môžeš podpísať len u jedného zamestnávatela. Do DP typu A zahrnieš príjem od všetkých zamestnávatelov a uplatníš si ročnú nezd.časť základu dane.
0 0
topper1 topper1

topper1 je offline (nepripojený) topper1

môžeš mať naraz viac dohôd a na každú môžeš odrobiť 20 hodín tyždenne
0 0
petula239 petula239

petula239 je offline (nepripojený) petula239

Pekný den, neviem či píšem do dorej témy ale aspon to skúsim. Som mamička poberajúca rodičovský príspevok. zahlasila som sa na brigadu do hypermarketu na nočné služby, zajtra sa mam isť prvý krát "prihlásiť". No pani mi do telfonu povedala že možem odpracovať len 10hod. týždenne lebo niesom študent, že keby som bola študent tak možem 20. nechapem tomu. prečo len 10? vsak ja niesom obmedzovaná daakym počtom hodín ani nič. chcela by som poradiť o čo sa vlastne jedná, potrebovala by som vysvetliť ten limit 10hodín, či je to naozaj tak. dakujem
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Lebo budeš mať dohodu o pracovnej činnosti a tam je obmedzený počet hodín - 10 hod týždenne
0 0
petula239 petula239

petula239 je offline (nepripojený) petula239

Dakujem za odpoved, je daaka možnosť ako tento počet hodin zvýšiť? aby som zarobila trošku viacej? dakujem
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

petula239 Pozri príspevok
Dakujem za odpoved, je daaka možnosť ako tento počet hodin zvýšiť? aby som zarobila trošku viacej? dakujem
Nie, nie je. Limituje to ZP.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

petula239 Pozri príspevok
Dakujem za odpoved, je daaka možnosť ako tento počet hodin zvýšiť? aby som zarobila trošku viacej? dakujem
Jediná možnosť je pracovná zmluva..
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať