Zavrieť

Porady

Chorá mačka!?

Ahojte, máme takého obyčajného "kocúra dedinského" a v poslednej dobe (asi 2 týždne) stále len spí, nemá žiadny apetít a je veľmi vychudnutý, tiež má také "ospalé oči" a do ničoho sa nemá. Vôbec sa nevyznáme v chove mačiek, len tak sa tu zatúlal a zostal, môže mať nejaké červy alebo otravu alebo čím môže tento jeho stav byť spôsobený? Predtým chytil aj klieštov, ale zbavili sme ho ich.
Ako vôbec zistím, či má mačka červy?
Usporiadat
tina.b tina.b

tina.b je offline (nepripojený) tina.b

Dnes rano som milo prekvapena,uz sa im ocka pomalicky cistia,nemali ich polepene a to je dobre.Znamena to ze antibiotika zacinaju ucinkovat.Velmi sa tesim
0 0
travina travina

travina je offline (nepripojený) travina

Som rada a prajem ti aby už boli zdravé a mala si s nimi veľa radosti.
0 0
tina.b tina.b

tina.b je offline (nepripojený) tina.b

Tak a uz mi zostala iba jedna. Najmensia zomrela u mna v garazi,bola velmi chorucka a ta prostredna sa od vianoc neukazala /ta bola moj milacik/.
0 0
travina travina

travina je offline (nepripojený) travina

To je mi ľúto. Musela byť chorá od začiatku a teraz asi aj zima prispela... Tá ktorá ostala je zdrava? Druhá sa neobjavila?
0 0
tina.b tina.b

tina.b je offline (nepripojený) tina.b

Tá čo mi ostala je zdravá a prežila aj tie mrazy,ale druhá sa neukázala,tak sa jej asi niečo muselo stať.Škoda,lebo bola najviac prítulná /taký môj miláčik/.Teraz som prichýlila sučku vlčiaka aj s maličkym šteniatkom/včera malo 1 týždeň/,takže sa nenudím.
3 0
travina travina

travina je offline (nepripojený) travina

tina.b Pozri príspevok
Tá čo mi ostala je zdravá a prežila aj tie mrazy,ale druhá sa neukázala,tak sa jej asi niečo muselo stať.Škoda,lebo bola najviac prítulná /taký môj miláčik/.Teraz som prichýlila sučku vlčiaka aj s maličkym šteniatkom/včera malo 1 týždeň/,takže sa nenudím.
Ako si k nej prišla, chudinke, s takým maličkým sa niekde túlala? Budeš mať starosti, ale kým sú zvieratká zdravé, človek z nich má radosť, horšie, keď sa objavia choroby. Nám ochorel kocúrik, stále len spal, nejedol, občas sa išiel napiť vodičky, taký bol malátny. Vet ho prezrel, zistil že má vysokú horúčku, zapálené ďasná, vraj viróza, dostal injekciu, ani neviem čo, nepýtala som sa lebo som bola celá nervózna, asi antibiotika, ešte raz mu pichnú a potom mu budem dávať tabletky. Dúfam, že sa z toho dostane.
0 0
tina.b tina.b

tina.b je offline (nepripojený) tina.b

travina Pozri príspevok
Ako si k nej prišla, chudinke, s takým maličkým sa niekde túlala? Budeš mať starosti, ale kým sú zvieratká zdravé, človek z nich má radosť, horšie, keď sa objavia choroby. Nám ochorel kocúrik, stále len spal, nejedol, občas sa išiel napiť vodičky, taký bol malátny. Vet ho prezrel, zistil že má vysokú horúčku, zapálené ďasná, vraj viróza, dostal injekciu, ani neviem čo, nepýtala som sa lebo som bola celá nervózna, asi antibiotika, ešte raz mu pichnú a potom mu budem dávať tabletky. Dúfam, že sa z toho dostane.
Bola v jednom objekte kde je viacero firiem a chodila si kade chcela,ale ked porodila tak som povedala ze ju beriem domov a hotovo.Co sa tyka tvojho kocurika,tak ako som uz pisala tak aj ja som mala 3 maciatka a ostalo mi uz iba jedno.Tiez boli chore,davala som im antibiotika,ale ta najmensia aj tak zomrela.Kedze to boli dive macky tak som ich k veterinarovi nemohla zobrat.Tak dufam ze tvoj kocurik bude mat stastie,ked ma liecbu "situ na mieru".Drzim palce.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať