Zavrieť

Porady

:Eror allocating memory.Shutting down.Vedeli by ste mi prosím pomôcť?

Ahojte potrebovala by som pomôcť kúpila som si hru nainštalujem otvorím a vyskočí mi tabulka a napíše :Eror allocating memory.Shutting down.Vedeli by ste mi i prosím pomôcť?
Naposledy upravil arizona : 19.05.11 at 20:04
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pnak je offline (nepripojený) pnak

    pnak
    Alokacia pamete znamena rezervovanie alebo uvolnenie urcitej casti RAM pre potreby programu,v tvojom pripade hry. Tazko je urcit takto kde moze byt chyba, lebo mozes mat chybnu niektoru sucast pc ale ak ti to robi iba pri tejto hre, moze byt problem s kompatibilitou hry.

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Žeby málo pamäte? Vždy je dobré si prečítať hardwerové požiadavky (hardware requirements) v nápovede k hre, obyčajne v súbore Readme.txt, alebo na obale. Ak ich počítač nesplňuje, hru nespustíš (alebo spustíš, ale s problémami).

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Parametre PC na ktorom je hra.
    Ak nevie zistiť parametre PC, tak nech napíše aspoň typ, názov PC (aj podľa dostupnej dokumentácie k počítaču). Potom už dokážeme aspoň čiastočne identifikovať parametre počítača (aj pomocou internetu - nájdením podobného). Ale podľa popisu hry - systémové požiadavky nebudú veľmi náročné (počítam CPU do 2 GHz, RAM do 2GB, miesto na HDD do 1GB, grafika do 128MB).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.