Zavrieť

Porady

Potvrdenie o odbornej praxi pre zalozenie cestovnej kancelarii

Dobry den prajem, mala by som otazku ohladom odbornej praxe , ktora je potrebna pre viazanu zivnost -cestovna agentura.VS vzdelanie splnam len som si myslela, ze prax v odbore sa chape prax v cestovnom ruchu a nie len v cestovnej kancelarii. Moja otazka znie:je to naozaj pravda ze to musi byt potvrdenie iba z ck?Berie sa do uvahy aj praca na dohodu? Bola som zamestnana pre istu firmu ale popri tom som pracovala aj pre cestovku na dohodu. Dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Podľa mňa ak by ti tam napísali, že si pracovala vo funkcii .......... a doplnili počet rokov, nie je treba uvádzať, že si tam bola na dohodu. Živnostenský to nepreveruje. Len tá spoločnosť, čo Ti bude robiť to potvrdenie to musí mať naozaj v predmete podnikania, to je najdôležitejšie, to kontrolujú.

    famaria je offline (nepripojený) famaria

    famaria
    Dakujem velmi pekne za odpoved, este by som mala dotaz lebo mi to nie je jasne: Ak chcem v buducnosti vystupovat ako s.r.o. mozem si najprv zalozit cestovnu kancelariu - kedze je to viazana zivnost a zlucit to dako potom s s.r.o. alebo ako to funguje? Dakujem

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    famaria Pozri príspevok
    Dakujem velmi pekne za odpoved, este by som mala dotaz lebo mi to nie je jasne: Ak chcem v buducnosti vystupovat ako s.r.o. mozem si najprv zalozit cestovnu kancelariu - kedze je to viazana zivnost a zlucit to dako potom s s.r.o. alebo ako to funguje? Dakujem
    Ak môžem poradiť, urob si už vo svojej sro cestovnú kanceláriu ! Aj tam je postup taký istý - zodpovedná osoba.

    famaria je offline (nepripojený) famaria

    famaria
    Ano dakujem ale ja este nemam ani s.r.o, najprv si potrebujem byt ista ci bude so zalozenim ck vsetko ok a az potom som to chcela dat pod s.r.o len neviem ci sa to da najprv zivnost a potom s.r.o a a ke su potom negativne stranky tohoto postupu...

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    famaria Pozri príspevok
    Ano dakujem ale ja este nemam ani s.r.o, najprv si potrebujem byt ista ci bude so zalozenim ck vsetko ok a az potom som to chcela dat pod s.r.o len neviem ci sa to da najprv zivnost a potom s.r.o a a ke su potom negativne stranky tohoto postupu...
    Takto sa to nedá. FO a PO sú dva subjekty. Keď budeš ako PO tak tam budeš mať Osvedčenie na cestovku... Založiť sro nie je žiadny problém.

    Potvrdenie o odbornej praxi pre zalozenie cestovnej kancelarii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.