Zavrieť

Porady

exekutor - splatkovy kalendar

dobry den,viete mi niekto poradit, co v pripade, ze mi exekutorka nexce povolit splatkovy kalendar? zijem s priatelkou a babatkom v podnajme.
dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    dzamaj Pozri príspevok
    dobry den,viete mi niekto poradit, co v pripade, ze mi exekutorka nexce povolit splatkovy kalendar? zijem s priatelkou a babatkom v podnajme.
    dakujem.
    No nemožeš nič robiť- na splátky nieje právny nárok- občas to exe povolí so súhlasom veriteľa, ale nárok na to nemáš, takže nič nenarobíš...

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    dzamaj Pozri príspevok
    dobry den,viete mi niekto poradit, co v pripade, ze mi exekutorka nexce povolit splatkovy kalendar? zijem s priatelkou a babatkom v podnajme.
    dakujem.
    záleží na tom ako sa k návrhu splátkového kalendáru postaví oprávnený. ak ho zamietne, nedá sa nič robiť.
    ak je napr. oprávneným zp alebo sp, tí zvyčajne súhlasia so splátkami dlžnej sumy poistného.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    dzamaj Pozri príspevok
    ani ked mame mimi a platime podnajom?
    to mi strhne celu vyplatu ci co?
    skús odklad exekúcie:

    Na návrh povinného môže súd (§ 45) povoliť odklad exekúcie, ak sa povinný bez svojej viny ocitol prechodne v takom postavení, že by neodkladná exekúcia mohla mať pre neho alebo pre príslušníkov jeho rodiny zvlášť nepriaznivé následky a oprávnený by nebol odkladom exekúcie vážne poškodený; odklad exekúcie môže súd povoliť iba na návrh povinného, ktorý je fyzickou osobou.


    zdroj: www.exekutorpetruska.sk/item1a1sk

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    srska Pozri príspevok
    záleží na tom ako sa k návrhu splátkového kalendáru postaví oprávnený. ak ho zamietne, nedá sa nič robiť.
    Vlado, to čo má byť za porádek? čo si dovoluješ ma predbiehať???

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Vlado, to čo má byť za porádek? čo si dovoluješ ma predbiehať???
    prepáč stenly - stane sa ja som bližšie k serveru

    dzamaj je offline (nepripojený) dzamaj

    dzamaj
    srska Pozri príspevok
    záleží na tom ako sa k návrhu splátkového kalendáru postaví oprávnený. ak ho zamietne, nedá sa nič robiť.
    ak je napr. oprávneným zp alebo sp, tí zvyčajne súhlasia so splátkami dlžnej sumy poistného.

    ani ked mame mimi a platime podnajom?
    to mi strhne celu vyplatu ci co?

    exekutor - splatkovy kalendar

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.