Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    rozum Pozri príspevok
    Prosím pomôže mi niekto ,kto má skúsenosti a vie o nich niečo?
    V čom ti treba pomôcť?

    rozum je offline (nepripojený) rozum

    rozum
    Bola som pozvaná na školenie, no a chcem o nich vedieť realitu či to nie je nejaké oblbovanie.Chybných rozhodnutí mám už dosť.Na začiatku je všetko krásne,super ale ako je to naozaj?

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    rozum Pozri príspevok
    Bola som pozvaná na školenie, no a chcem o nich vedieť realitu či to nie je nejaké oblbovanie.Chybných rozhodnutí mám už dosť.Na začiatku je všetko krásne,super ale ako je to naozaj?
    šak pozri si ich web

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    rozum Pozri príspevok
    Bola som pozvaná na školenie, no a chcem o nich vedieť realitu či to nie je nejaké oblbovanie.Chybných rozhodnutí mám už dosť.Na začiatku je všetko krásne,super ale ako je to naozaj?
    Áno, je to oblbovanie.

    Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

    Zdenka 0705
    V prvom rade, ak budeš chcieť ísť do ich "košiara" si budeš musieť uzatvoriť pre seba 3 produkty. Kedysi to bolo stav. sporenie, životné poistenie a DDP. Je to finančné poradenstvo, postavené na systéme MLM.

    Simaaaa je offline (nepripojený) Simaaaa

    Simaaaa
    Podla mojho nazoru je ZFP skvela spolocnost zo skvelou myslienkou, do mojej rodiny som doniesla nemale provizie za to co sme uz doma platili a dokonca som aj usetrila a uzatvorila si vyhodnejsie produkty. Su tam skvely ludia super pristup, a vyborny vzdelavaci system, ktory je pre kazdeho a kazdy kto chce sa nauci rozumiet aspon svojim financiam.

    a vobec nieje pravda ze by si niekto musel uzatvarat tri programy kto chce si moze uzatvorit aky kolkvwk program, a su to programy ktore ludia bezne vyuzivaju ako su uvery, poistenia na auto, stavebka, sporenia alebo positenia je to na kazdom co chce a ci nieco chce... a peniaze ziaska klient a ie nejaky pochybny poradca ako v inych spolocnostiach

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.