Zavrieť

Porady

predaj veci z firmy na inzerat

zdravim, ako to funguje lebo viaceri som videl predavaju napr. notebook co bol kupeny na firmu, ze blocek mi neda lebo ho musi mat v ucte, a teda: to moze predat notebook napr. len tak? sukromnej osobe? ci az ked je "odpisany" alebo ako to funguje? kupi notebook za napr. 1000 euro s dph, a preda ho za 500 po roku, cenu si stanovi sam? a tie peniaze su potom firemne alebo toho cloveka co to predal? (konatel firmy), treba mu kupno/predajnu zmluvu? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    vogueestylee Pozri príspevok
    zdravim, ako to funguje lebo viaceri som videl predavaju napr. notebook co bol kupeny na firmu, ze blocek mi neda lebo ho musi mat v ucte, a teda: to moze predat notebook napr. len tak? sukromnej osobe? ci az ked je "odpisany" alebo ako to funguje? kupi notebook za napr. 1000 euro s dph, a preda ho za 500 po roku, cenu si stanovi sam? a tie peniaze su potom firemne alebo toho cloveka co to predal? (konatel firmy), treba mu kupno/predajnu zmluvu? dakujem
    Cenu si stanovíš sám, dáš do príjmu ako tržbu za predaj SHV. Doporučila by som jednoduchú KZ.

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    vogueestylee Pozri príspevok
    dakujem a co je to SHV?
    Samostatné hnuteľné veci.

    predaj veci z firmy na inzerat

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.