Zavrieť

Porady

Reštartovanie PC pri hre GTA SA

Prosím odpovedajte a nie že ma budete obchádzať

Tak hram SAN ANDREAS a neviem presne kedy ale občas sa reštartuje raz za 10 minut a druhý krát za 1 hodinu tak neviem kde je problém hram zasekne sa PC a reštart pritom kamoške to ide v pohode
zostava : AMD Athlon 2400+ 2Ghz
GeForce FX 5200
512 MB Ram DDR
Neviete prosim poradit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dasti555 je offline (nepripojený) dasti555

    dasti555
    neviem či sa niečo prehrieva a neviem čo by sa prehrievalo ved ked som hral tak som skontroloval teploty a boli okolo 55stupnov C

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    tak nemam vestiacu gulu. Skus nejak odsledovat co sa deje predtym ako sa ti to resetne....... inak moze byt, ze si nepomozes. Mne kedysi davno na starom PC sa tiez furt resetovali hry, zaujimave, ze ked som kupil nove a dal iny Windows tak to prestalo.


    Aky mas Windows a aky ma Windows ta tvoja kamoska resp aky ma PC?

    dasti555 je offline (nepripojený) dasti555

    dasti555
    No tak ja mám windows xp ona ma tiež a neviem presne akú má zostavu ale ma dvoj jadrák , neviem aku graficku a ramku 2GB no asi tak ide jej aj FIFA 11 takže neviem bližšie popísať ide jej aj Quantum Of Solace

    ale reštartuje sa to iba na tejto jednej hre zatial čo som hral a windows som mal aj preinštalovaný ale neviem ja ho preištalovať neviem a do nejakeho obchodu to ee

    dasti555 je offline (nepripojený) dasti555

    dasti555
    PC sa reštartovalo a napísal som tam to
    a tam mi naskočilo niečo že prohlížeč událostí a na lavo som klikol na System a tam bolo že
    Typ : Chyba ,datum 3.6.2011 cas 13:23:48 (nejako tak sa aj reštartoval), Zdroj : Service Control Manager, Kategorie : Není k dispozici , událost : 7023 , User neni k dispozici

    neviete čo to teda môže byť? pojde mi tam to GTA bez žiadneho reštartovania?

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Zdroj : Service Control Manager, Kategorie : Není k dispozici , událost : 7023 , User neni k dispozici
    Niekde sa háda hra so software - tak OS to jednoducho "zhodí"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.