Zavrieť

Porady

Nove miesto pre starsie a stare satstvo v Bratislave

Mohli by ste mi nechat vediet kto by mal zaujem o starsie a stare satstvo v Bratislave?

Potrebujem aby si niekto preto prisiel a odviezol to.

Uz sa tesim na Vasu radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    súhlasím, ale napr. niekde - tuším pri TESCO HRON v BA som videla niečo ako kontajnery, ale v inom tvare na šatstvo pre charitu. Tam by sa asi mali dávať použiteľné veci.
    Ešte som to mohla vidieť v Petržalke na Šustekovej? - tam kde je pošta. Nie som si istá, kde to bolo.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...ani by som sa veľmi netešila na radu..zbalila by som a dala najbližším tmavokožcom..pri kontajner..

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Olgav Pozri príspevok
    Mohli by ste mi nechat vediet kto by mal zaujem o starsie a stare satstvo v Bratislave?

    Potrebujem aby si niekto preto prisiel a odviezol to.

    Uz sa tesim na Vasu radu.
    ...toto ma pobavilo ....
    KEJKA Pozri príspevok
    súhlasím, ale napr. niekde - tuším pri TESCO HRON v BA som videla niečo ako kontajnery, ale v inom tvare na šatstvo pre charitu. Tam by sa asi mali dávať použiteľné veci.
    Ešte som to mohla vidieť v Petržalke na Šustekovej? - tam kde je pošta. Nie som si istá, kde to bolo.
    Ja som videla jeden zberny kontajner v Lamaci, taktiez v starom meste. Su to kontajneri od Humana. Tiez sa chystam potriedit stare veci a nejake tam zaniest.

    http://bratislava.sme.sk/c/5562552/o...a-charitu.html

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Olgav Pozri príspevok
    Mohli by ste mi nechat vediet kto by mal zaujem o starsie a stare satstvo v Bratislave?

    Potrebujem aby si niekto preto prisiel a odviezol to.

    Uz sa tesim na Vasu radu.
    buchač Pozri príspevok
    ...toto ma pobavilo ....
    Olgav Pozri príspevok
    hmm... a preco Vas to pobavilo? Lepsie - co Vas na tom pobavilo?
    Čo ????

    Predsa to zvýraznené ...čo iné ???
    Predsa v dnešnej dobe je taká situácia , že ak aj niekomu jeden DOVEZIE nejaké obnosené , staršie šatstvo , tak príjemca neraz ohrnie nos nad tým darom ....
    Už sa stalo ....a X - krát ...skúsenosti určitých ľudí to potvrdzujú ...ešte aj spoluobčania tmavej pleti len tak na seba hocičo nedajú ...

    Preto ma to pobavilo , iba preto ..........nechcem použiť slovo naivita ...

    Olgav je offline (nepripojený) Olgav

    Olgav
    Dakujem za vysvetlenie.
    Musime byt moc dobre na tom ked, aspon tak to vyzera, ze takmer vsetci pohrnaju nosom nad darmi ako solidne satstvo, ktore nie je nove ale je stale pouzitelne.
    Pocula som ze sme mali vselijake zaplavy kde ludia stratili vsetko - neviem tak sa mi zda ze mnohy z nas by sme boli vdacny keby dostali aspon nieco dokym sa nepostavime opat na nohy.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Olgav Pozri príspevok
    Dakujem za vysvetlenie.
    Musime byt moc dobre na tom ked, aspon tak to vyzera, ze takmer vsetci pohrnaju nosom nad darmi ako solidne satstvo, ktore nie je nove ale je stale pouzitelne.
    Pocula som ze sme mali vselijake zaplavy kde ludia stratili vsetko - neviem tak sa mi zda ze mnohy z nas by sme boli vdacny keby dostali aspon nieco dokym sa nepostavime opat na nohy.
    Svojho času som televízor daroval ...na chalupe som menil , dal som spoluobčanom ...a mesiac bol pri kontajneroch ...

    katalóg je offline (nepripojený) katalóg

    katalóg
    buchač Pozri príspevok
    Čo ????

    Predsa to zvýraznené ...čo iné ???
    Predsa v dnešnej dobe je taká situácia , že ak aj niekomu jeden DOVEZIE nejaké obnosené , staršie šatstvo , tak príjemca neraz ohrnie nos nad tým darom ....
    Už sa stalo ....a X - krát ...skúsenosti určitých ľudí to potvrdzujú ...ešte aj spoluobčania tmavej pleti len tak na seba hocičo nedajú ...

    Preto ma to pobavilo , iba preto ..........nechcem použiť slovo naivita ...
    Nemusí ísť o šatstvo vždy len pre tých spoluobčanov, ktorých spomínaš.
    Svojho času napr. Slov. červ. kríž nemal dostatok odevov a topánok pre mužov, dámskych vecí mali dostatok. Pre migrantov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.