Zavrieť

Porady

Pokemon

Dobry vecer, dumala som, do akej kategorie mam zaradit svoju otazku.
Chcela by som sa opytat, ci nahodou niekto nevie, ako sa zbieraju karticky pokemon. Moj syn ich chce zbierat, ale vobec nechapeme co znamenaju vsetky tie cisla a oznacenia na kartickach a taktiez, ktore su najsilnejsie atd. Ak prosim vie niekto poradit, budem rada za kazdu odpoved.
Dakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa bodov

Ociviste je offline (nepripojený) Ociviste

Ociviste
Dakujem za odpoved. To som nasla aj ja, ale nikde nemozem najst detailne vysvetlenie popisu karty, co znamena co. Na co su tam tie cisla, tak isto aj ktory z pokemonom su najlepsi atd.

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot
Ociviste Pozri príspevok
Dakujem za odpoved. To som nasla aj ja, ale nikde nemozem najst detailne vysvetlenie popisu karty, co znamena co. Na co su tam tie cisla, tak isto aj ktory z pokemonom su najlepsi atd.
Neviem, koľkí účtovníci vo voľnom čase hrajú pokémon a zbierajú ich kartičky, ale na tvojom mieste by som túto informáciu asi skôr hľadal na nete.

Hlasovalo 1 pouzivatelov

Užitočné (1)
Ing. Ľubomír Janoška
(2)
arizona, Nella_2
1

Ociviste je offline (nepripojený) Ociviste

Ociviste
Chobot Pozri príspevok
Neviem, koľkí účtovníci vo voľnom čase hrajú pokémon a zbierajú ich kartičky, ale na tvojom mieste by som túto informáciu asi skôr hľadal na nete.
Skusam na nete, ale ako som uz pisala zatial som sa k niecomu podrobnejsiemu nedostala. Ja ich tiez nehram a chcem pomoct svojmu dietatu, tak to skusam aj tymto sposobom. Ja som samozrejme vdacna za kazdu odpoved.
Dakujem a prajem pekny den.

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Len aby to takto nedopadlo:

a následne


Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.