Zavrieť

Porady

Identifikácia podrážky topánky ?

Ahojte. Chcel by som sa poradiť v takej špecifickej veci ako je identifikácia podrážky topánky, ktorú mám zafotenú. Neviem kam by som to tu na Porade zaradil tak píšem sem. Foto je v prílohe. Ďakujem
IMAG0014.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    lipko11515 Pozri príspevok
    Ahojte. Chcel by som sa poradiť v takej špecifickej veci ako je identifikácia podrážky topánky, ktorú mám zafotenú. Neviem kam by som to tu na Porade zaradil tak píšem sem. Foto je v prílohe. Ďakujem
    Pošli Horatiovi ....
    Ešte aj majiteľa topánky zistí , kedy bola kúpená a kde ...a podľa potu potom aj DNA a Rh faktor bude vedieť ...





    ...ale inak ???
    Sledujem pravidelne tento seriál už od začiatku ...celkom ma to zaujíma a aj baví ...
    Naposledy upravil buchač : 05.06.11 at 20:09

    Hlasovalo 1 pouzivatelov

    Užitočné (1)
    pepsikova
    (4)
    Gina Er, lujza.j, suzika1979, arizona
    1

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Trasológia
    Znalec sa zaoberá vznikom, vyhľadávaním, zaisťovaním a skúmaním stôp obuvi,
    behúňov plášťov pneumatík, stôp rukavíc a iných častí odevných zvrškov, predmetov
    a zvierat. Ďalej skúma stopy kolies nekoľajových dopravných prostriedkov a stôp ďalších
    objektov (saní, lyží a pod.). Skúmajú sa aj odtlačky bosých nôh a ďalších časti ľudského
    tela, uší, pier, chrupu, zubov a zubných protéz, lakťov, kolien, a pod., s cieľom
    identifikácie týchto objektov alebo zistenia skupinovej príslušnosti a objasnenia všetkých
    okolností spojených so vznikom trasologickej stopy. Trasológia skúma stopy rôznych
    objektov, ak sú v stope zobrazené znaky ich vonkajšej štruktúry (morfologické znaky).
    Okrem toho skúma stopy obsahujúce informácie o funkčných a dynamických
    vlastnostiach a návykoch pôsobiaceho objektu (pohyb osoby, páchateľa resp. ľudská
    lokomócia). Skúmaním možno zistiť prítomnosť osôb a predmetov na určitom mieste, ich
    pohyb, či premiestnenie, smer a spôsob pohybu osôb, predmetov.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A k tomu čistých (nezablátených) - Horatio by povedal "Tak zistíme, kde ich umyli!"

    lipko11515 je offline (nepripojený) lipko11515

    lipko11515
    Tak to by bolo, ale žial realita je iná. Ja len ak by dal niekto typ na topánku s takou podrážkou, bolo by super. . .

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    lipko11515 Pozri príspevok
    Tak to by bolo, ale žial realita je iná. Ja len ak by dal niekto typ na topánku s takou podrážkou, bolo by super. . .
    Tie stopy tam skoro vôbec nevidno. Ale ja mám podobné rybárske gumáky, ktoré majú takú pásikavú podrážku.

    lipko11515 je offline (nepripojený) lipko11515

    lipko11515
    Tak skús dať foto nech to porovnám. Mohlo by teda ísť o nejakú pracovnú obuv? Ďakujem

    Identifikácia podrážky topánky ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.