Zavrieť

Porady

Plán HACCP

Dobrý deň viem že je tu veľa informácií ohľadom HACCP, ale radšej si dám poradiť od vás potrebujem toto.

vypracovany plan HACCP
ktory sa zameriava na identifikaciu nebezpecenstiev,identifikaciu kritických kontrolných bodov,urcenie kritickych limitov na oddelenie prijatelnosti a neprijatelnosti,urcenie postup monitorovania vCCP,dodrziavanie vypracovaných postupov v praxi

viete mi poradiť čo presné do toho treba veľa info ohľadom HACCP som našiel ale presne neviem ktoré sú pre mňa dôležité.

ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    HACCP sa teba netýka, ty budeš potrebovať len Prevádzkový poriadok

    ivanka p. je offline (nepripojený) ivanka p.

    ivanka p.
    Dobrý deň

    Povinnosť spracovania, zavedenia a doržiavania systému HACCP, alebo systému kritických kontrolných bodov, resp. GMP Vám vyplýva z EÚ Nariadenia č. 852/2004 a jeho ďalších vykon. predpisov platných v SR (v závislosti od toho akú potravinársku činnosť budete prevádzkovať. ) Vaša otázka je veľmi všeobecná, nakoľko téma HACCP je rozsiahla a špecifikovaná na určitú oblasť. Ak máte konkrétnu otázky a chcete konkrétnu odpoveď, môžete ju sem zadať.
    Naposledy upravil Chobot : 10.06.11 at 06:35
    Dobrý deň,

    chcem sa spýtať ako je to s HACCP pri prevádzkach s textilom, teda ja otváram second hand. Ak mi vie niekto poradiť, budem veľmi vďačná. Ďakujem.
    Potrebujem vypracovat plan HACCP pre kaviaren, vedeli by ste mi poslat niekto link, kde taky formular najdem? dakujem velmi pekne!!!

    KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

    KatarinaNR
    Dobrý deň, ja by som sa chcela opýtať aký haccp potrebujem v predajni vitamíny, výživové doplnky, ďakujem.

    lucka.h je offline (nepripojený) lucka.h

    lucka.h
    dakujem dobra dusicka ja by som potrebovala poradit s prevadzkovym poriadkom pre kaviaren - novu formu, vobec sa v nej nevyznam. dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.