Zavrieť

Porady

Nazor na stránku

Dobrý deň, prosím Vaše názory na stránku www.huportal.sk ako inzertný portál. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    henryrollins Pozri príspevok
    Dobrý deň, prosím Vaše názory na stránku www.huportal.sk ako inzertný portál. Ďakujem.
    Trochu sa mi nepáči, akým spôsobom sa zneužíva Porada. Niekto sa spýta na názor poraďákov na niečo (stránku, tovar,...) ale pritom môže kľudne ísť o reklamu na danú stránku alebo tovar.

    Ty sa tu pýtaš poraďákov na ich názor na tvoju stránku, ale na tej stránke som nikde nenašiel, že by si sa pýtal inzerentov na ich názor alebo návrhy na zlepšenie. Prečo tam nezadáš nejaký banner a neopýtaš sa priamo tých, čo tam inzerujú alebo hľadajú niečo, čo si myslia o stránke? Keby to tam bolo, tak by som ti uveril, že chceš poznať názor na svoje dielo. Ale keď si to zadal len na porade, tak sa neviem ubrániť pocitu, že ti ide najmä o to, aby čo najviac ľudí z porady kliklo na tvoju stránku a urobil si reklamu na stránku.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    este ich mame malo?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Klikla som namatkovo na Inzerciu : zvierata.
    - Vadi mi, ze medzi ponukou zvierat sarapati kancelarsky nabytok,sedacky a pod.
    - tiez mi prekaza,ze nevidiet cenu hned pri zadani pri kazdom inzerate,ale musi sa otvorit kazdy inzerat... /niektore maju,niektore nie/

    Ale inak,prvy dojem bol dobry :-)))...az na tu otravnu blikacku .-)

    karfiol je offline (nepripojený) karfiol

    karfiol
    Úprimne si nemyslím, že sa tam veľa ľudí vráti a to z týchto dôvodov:

    1. Absolútne nič nehovoriaci názov stránky. Kým sa toto objaví v Google na popredných priečkach, to potrvá roky.

    2. Nemá čo ponúknuť ľuďom, aby sa tam vrátili. Hlavne, ak pri väčšine inzerátov vidím, zobrazené 2x, 5x, ...

    3. Príde mi to skôr ako reklama na e-shop s parfumami a nejaký veľkoobchod, ktoré su v hlavičke stránky.

    4. Čo sa dizajnu týka, je jednoduchý čo nie je na škodu, ale zase, keď niečo začína, malo by to niečím zaujať.
    Dakujem pekne. Miesanie inzeratov je chyba inzerentov,ale je pravda,ze by som to mal cistit/presuvat - dobry postreh. hm,ceny,to je problem,ze kto vlozi,vidis to hnedm,kto nevlozi,tak sa nezobrazuje,s tym sa musim popasovat
    kedze ide o novy projekt,nejde mi o reklamu,ide mi o nazor ludi,naozaj. naopak,chceme vychytat co najviac much pilotneho projektu.dakujem vam vsetkym za cenne pripomienky.
    s nazvom je naozaj problem,to beriem. Uvazujem aj nad inou lepsou domenou. maly pocet zobrazeni suvisi s pilotom/novinkou/velkou konkurenciou. a eshop je tam,lebo bol prvy a teraz sme k nemu prilepili inzerciu,ale naozaj to asi nie je spravne mat pokope...:-(

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.