Zavrieť

Porady

Podnikanie v drobnej stavbe.

Dobrý deň, chem podnikať vo svojej letnej kuchynke a chcel by som sa spýtať, čo k tomu budem potrebovať, nakoľko tá kuchynka je vedená ako drobná stavba a nie je zakreslená v katastrálnej mape. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    pipololo Pozri príspevok
    Dobrý deň, chem podnikať vo svojej letnej kuchynke a chcel by som sa spýtať, čo k tomu budem potrebovať, nakoľko tá kuchynka je vedená ako drobná stavba a nie je zakreslená v katastrálnej mape. Ďakujem.
    Záleží či myslíš podnikať ako FO alebo PO. Ak ako FO je to v poriadku, /je to Tvoj trvalý pobyt ? Ak ako PO budeš potrebovať do OR dokladať buď nájomnú zmluvu alebo súhlas vlastníka + LV. tvoja otázka je nepostačujúca na presnú odpoveď.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    no záleží ešte v čom chceš podnikať...?
    napr. keď chceš vyrábať v tej kuchynke torty, tak budeš potrebovať aj povolenie od hygienika... možno ak by si napísal aká to má byť prevádzka dostal by si presnejšiu odpoveď...

    pipololo je offline (nepripojený) pipololo

    pipololo
    Takže doplňujem: som živnostník a budem predávať rozličný tovar, okrem potravín a postrekov, mali by to byť gazdovské potreby na dedine, stavba sa nachádza na mojom dvore.

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    pipololo Pozri príspevok
    Takže doplňujem: som živnostník a budem predávať rozličný tovar, okrem potravín a postrekov, mali by to byť gazdovské potreby na dedine, stavba sa nachádza na mojom dvore.
    Takže to bude v podstate prevádzka. Bude tam treba schválenie hygieny na predaj.
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    Ja mám iný problém...pri rodinnom dome chceme postaviť drobnú
    stavbu /cca 4mx4m/, kde by bol vytvorený sklad k podnikaniu...SZČO podniká už 5 rokov a má malo priestoru, je možné dať do nákladov výstavbu tej drobnej stavby?

    Podnikanie v drobnej stavbe.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.