Zavrieť

Porady

ostrov KRK v Chorvátsku

Chcem sa spýtať či má niekto skúsenosti s týmto dovolenkovým miestom... chystáme sa tam na blink... ako je tam s ubytovaním?? aké sú pláže a nejaké skúsenosti... vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    MM Special, s.r.o.
    no ja som bol na Krku v 2002... ubytovanie na blint sa dalo v pohode nájsť na priváte za 45 eur na noc v hlavnej sezóne, avšak čo ma sklamalo bolo, more, vždy poobede s prílivom prišli aj mydlové fľaky...

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Chodil som na Krk cez CK Trgotours - Hotel Koral a Dražica, cenovo to bolo O.K. Raz som sa vybral na blint a skoro som odpadol z cien. Apt. 2+1 na prízemí za 70 Eur/noc a nič lacnejšie som nevedel nájsť.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Na Krku je ubytovanie v apartmánoch drahšie ako v Dalmácii. Osobná skúsenosť.
    pivko Pozri príspevok
    Na Krku je ubytovanie v apartmánoch drahšie ako v Dalmácii. Osobná skúsenosť.
    v akej cenovej rovine sa zhruba pohybuje to ubytovanie

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Je pravda že som bol vtedy okolo 15.7. a to na Chorvátsko tiahnu Makaróni
    Tak že ceny všetkého idú hore, lebo Chorváti majú tzv. zlaté 2 týždne tak ako naši zdierači v zime v Tatrách./z Rusov/

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Sever sa s juhom veľmi porovnávať nedá, je to niečo úplne iné. Tak či tak, aj sever je pekný, no ak ste už zvyknutí na juh (dalmáciu) tak pozor na to, aby ste neboli sklamaní.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    známi su teraz konkrétne tu:http://www.adriatic.hr/sk/chorvatsko...5460#AS-5460-a
    napriek tomu, že on je tiež "dalmatinec" povedal, že sa mu v Starej Baške veľmi páči
    kontakt:Vlasta Mihajic, Stara Baška 258,Punat, neza.mihajic@gmail.com

    ostrov KRK v Chorvátsku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.