Zavrieť

Porady

Pneumatiky

Zväzujem kúpu el. kolies na Clio - moja predstava by bola nejaké 15-tky . Preto by som sa chcel spytat, ci náhodou nemáte niekto pozitívne skúsenosti s 15tkami na Cliu. A ak 15-tky, tak potom ake gumy?
Original v TP je zapisana max. velkost 15 a sirka 165, co sa mi zdá naozaj o ničom.Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    peterkos2 je offline (nepripojený) peterkos2

    peterkos2
    Tento týždeň som absolvoval zápis alternatívnych pneu do TP.Stiahol som si tlačivo na stránke výhradného dovozca do SR-u mňa Ford-vypísal,oskenoval,poslal spolu s oskenovaným TP na ich mail.Na druhý deň mi poslali na mail rozmery,ktoré môžem mať.Po uhradení 33EUR-každá značka to má rôzne-mi poslali potvrdenie s ktorým som šiel na okresný úrad odbor dopravy,vypísal som žiadosť,dal 6EUR kolok,poobede som dostal nový TP aj so zapísanými pneu.Lenže nebol celý vypísaný-chýbali niektoré údaje a s tým ma poslali na dopravný inšpektorát,čo ma trochu vytočilo a tam po vypísaní žiadosti na zmenu a po krásnom čakaní plus ďalších 6EUR kolok mi dali TP.Po obdržaní SMS-ky si pôjdem ešte pre malý TP-čipovú kartičku.A krásny deň je za nami.Chodil som doteraz na pneu,ktoré som nemal zapísané,ale viem že občas to policajti kontrolujú,samozrejme ďalší problém na STK

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    mirokiro Pozri príspevok
    Zväzujem kúpu el. kolies na Clio - moja predstava by bola nejaké 15-tky . Preto by som sa chcel spytat, ci náhodou nemáte niekto pozitívne skúsenosti s 15tkami na Cliu. A ak 15-tky, tak potom ake gumy?
    Original v TP je zapisana max. velkost 15 a sirka 165, co sa mi zdá naozaj o ničom.Dakujem
    Iné pneu ako sú zapísané v TP( hlavné, alternatívne) NEMOŽEŠ mať...-teda lepšie povedané disky, elektrony...
    Ale na Clio sú tie 165 OK, to je maličké auto...,nemožeš tam mať 225 ako na Touarega...

    peterkos2 je offline (nepripojený) peterkos2

    peterkos2
    Aby som nezabudol.Pri kúpe elektrónov od autorizovaného predajcu dostaneš od nich aj alternatívne rozmery-potvrdenie samozrejme zadarmo.Inak čo som napísal,to je jeden z oficiálnych postupov.Neoficiálne mi to nechcel spraviť nikto.A že je u nás korupcia
    Naposledy upravil peterkos2 : 10.07.11 at 19:54

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.