Zavrieť

Porady

Fastfood trosku inak

Prosim Vas potrebujem vasu pomoc.Chcel by som otvorit bageteriu-zapekacky+moj napad ale ani najmensie tusenie nemam ako na to.Akurat miestnost mam na vybornej lokalite a chut do toho ist.Som živnostnik ale vo svojom odbore(elektrikar)-Moje otazky by boli:1- aku živnost by som na to potreboval 2-ci možem aj ja predavat obsluhovat alebo musim zamestnat predavacku 3-ake papiere musim vybavit pred pustenim prevadzky za skoru odpoved vopred kazdemu dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    petrus19711 Pozri príspevok
    Tak ked som pochopil mozem bez zamestnaca len ja osobne prevadzkovat lebo je to volna zivnost a ked chce mi obcas zena vypomoct?
    Aj žena ti môže kludne pomáhať, ked je dôchodkovo poistená..
    Najdôležitejšia v tvojom prípade bude hygiena. Prevádzku pripraviť na predaj, pripraviť si HACCP, Prevádzkový poradok,sanitačný plán, na prevádzke musíš mať teplú studenú vodu, hasiaci prístroj apod....
    Zájdi na hygienu a dajú ti zoznam čo a kde všetko máš okolo toho vybaviť, ked to vybavíš, hygiena ti príde schváliť otvorenie
    Aj tu máš vypísané ohladom otvorenia prevádzky( je jedno či to je bar alebo fastvood)
    http://www.porada.sk/t137792-co-je-p...dzky-baru.html
    http://www.uvzsr.sk/forum/viewtopic....8d64fd7c82a01e
    http://www.mojepodnikanie.sk/clanky/...alozit-zivnost

    petrus19711 je offline (nepripojený) petrus19711

    petrus19711
    Velmi pekne dakujem aj za nic Som myslel ze tu mi poradite ale vidim ze je to omyl,ale napriek tomu dakujem ze aspon tolko ludi to precitalo

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Na porade sa väčšinou radí na konkrétne prípady a nie na štýl "vybavte mi všetko". Veci čo sa pýtaš sú voľne dostupné na internete + aj vo vyhľadávači porada, preto sa nikto nemal k tomu Ti napísať, lebo toto tu už bolo riešené x-krát.

    petrus19711 je offline (nepripojený) petrus19711

    petrus19711
    diki za odpisanie ale mozno ja som taky mantinel na internet ale nenasiel som ani jeden odpoved ale aj tak dakujem

    petrus19711 je offline (nepripojený) petrus19711

    petrus19711
    Tak ked som pochopil mozem bez zamestnaca len ja osobne prevadzkovat lebo je to volna zivnost a ked chce mi obcas zena vypomoct?

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Zapekačka a bageteria NIE JE fastfood !

    Prevádzka "fast-food", zahrňa podávanie teplých jedál a pre otvorenie platia rovnake predpisy ako pre ovorenie reštaurácie s kuchyňou pre prípravu teplych jedál.

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Hygienu potrebuje aj na bagetériu aj na zapekačku , a kedže bude predávať potraviny, tak budú od neho vyžadovať všetky náležitosti podľa § 13 ods. 4 písm. c) zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia

    petrus19711 je offline (nepripojený) petrus19711

    petrus19711
    všetkym dakujem za uzitocne odpovede! a Indeedovi odkazujem ze ked dobre viem fastfood je rychle obcerstvenie takze bagety zapekacky hotdogi hamburgre a podobne ked sa mylim tak prepacte

    petrus19711 je offline (nepripojený) petrus19711

    petrus19711
    Okoli Nz hladam uctovnicku alebo sprostredkovatela ktori vie vybavit papiere na otvorenia fastfoodu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.