Zavrieť

Porady

Ako vyrobit napodobeninu BEBE keksov?

Ahojte, tak tu mam pre vas velmi narocnu otazku

bez psenice, bez mlieka, bez vajec (zltko by mohlo byt), bez soje. (lepok, laktoza)

ma niekto nejaky napad ako vyrobit co najlepsie BEBE keksy s horeuvedenym limitom ?

bude to pouzite na BEBE metrovy kolac, a existuje zopar keksov co sa da upiect, lenze je tam len palmarin a praskovy cukor, no lenze presne to iste je aj v kreme do metroveho kolaca a obavam sa ze to moze mat (v mojom pripade nenasytneho prepchavania sa ) nepekne ucinky na zaludok (aspon som tak pocul, je to pravda?)

Dik (hlavne lujza.j za radu ze to mam dat sem, vyssie sance )
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    miesto pšenice použi bezlepkovú múku zo pšena, pohánky, kukurice a ďalšie, ale to iste vieš, na zahustenie škroby z nich, miesto mlieka vodu, Keď hľadáš presne ktorú múku - každému chutí niečo iné

    SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

    Samuel SamuelSK
    Dalo by sa pouzitnapriklad to praskove susene mlieko? kokosov, ryzove, cokolvek - mozno by sa to priblizilo k tej konzistencii viac ako voda (i ked je to 95% voda tiez )

    A postup, staci vsetky tieto veci zmiesat, vyformovat na plechu a upiect, tak by to asi fungovalo ?

    ale co som zabudol, najdolezitejsie:
    k tej muke - moze byt napriklad promix T ? (neviem ci to niekto pozna, no da sa z toho upiect chleba napriklad), alebo je lepsie siahnut po niecom inom? (i ked asi by som to namiesto teoretizovania mal najskor skusit v realite a praxi )

    Ako vyrobit napodobeninu BEBE keksov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.