Zavrieť

Porady

tekvice hokkaido

Kedy sú zrelé ? Keď som predvlani pestovala prvý krát, stále sa mi zdalí malé ( cca 20 cm ) tak som ich nechávala na rastline a potom som ich ledva prekrojila, mali tvrdú šupku Tento rok sú už malé loptičky, síce neviem ako porastú, lebo kompost už obhospodarujú sliepky,tak som tekvičky sadila len do zeme. Ale dúfam, že zopár ich bude, kedže sú veľmi zdravé
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    travina je offline (nepripojený) travina

    travina
    Zrelé sú keď sú pekné pomarančové. Dozreté s tvrdou šupkou sa dajú dobre skladovať na zimu. V chladnejšej miestnosti vydržia skoro do jari.

    AlenockaS je offline (nepripojený) AlenockaS

    stále sa učím AlenockaS
    Áno, boli pekné pomarančové, ale ledva sme ich ošúpali, jeden rok som tak "potiahla" patizóny....Otec ich osekával veľkám nožom, lebo mu ich bolo ľúto vyhodiť....boli ako skala ....

    travina je offline (nepripojený) travina

    travina
    No tak to sú už ozaj až veľmi zrelé. Mne sa také "nepodarilo", lebo tu dozrievajú neskôr. Oni veľké nevyrastú, 20 cm sú akurát, hlavne aby boli vyfarbené. Ale sú chutné, však?

    AlenockaS je offline (nepripojený) AlenockaS

    stále sa učím AlenockaS
    No ja neviem, mne teda nejak extra nechutili :-o)) Teraz sa dá ale nájsť omnoho viacej receptov a kedže ja sa snažím zdravo stravovať podľa možností,tak som si povedala, že ešte raz to s nimi skúsim :-)

    Antea je offline (nepripojený) Antea

    Antea
    AlenockaS Pozri príspevok
    Áno, boli pekné pomarančové, ale ledva sme ich ošúpali, jeden rok som tak "potiahla" patizóny....Otec ich osekával veľkám nožom, lebo mu ich bolo ľúto vyhodiť....boli ako skala ....
    Tieto tekvice vôbec nemusíš ošúpať, všetko sa dá skonzumovať, my za ne utrácame teraz dosť veľké peniaze a keď sme ich mali raz na záhrade, tak sme ich vyhodili. My ich pečieme, pokvapkáme olejom, osolíme, posypeme bylinkami, sú výborné, môže sa nastrúhať aj do koláča, a tiež polievka je z nich OK, len sa musia rozmixovať.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..hokkaido je vynikajúce aj vysmažené..u nás len vtedy, keď nikto nie doma, lebo sa stojí v rade a čaká, kedy už bude!!...ale solím, až keď je dosmažené, je to chutnejšie...a k tomu pyré...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.