Zavrieť

Porady

zasuvkova lista - na stenu

dobry den,
potreboval by som uchytit cca 4-5 zasuviek na stenu, idealne aj z vypinacom bez toho aby som musel vysekavat diery do steny. Idealne by bolo keby sa da predlzovacka rozobrat, spodny diel upevnit o stenu a naspat zmontovat lenze vsetky predlzovaky su nitovane. Neexistuje nieco priamo na to? Alebo ako to vymysliet?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Sú zásuvky ktoré sú znitované väčšinou Čínske a sú aj také ktoré sa dajú rozobrať.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    kleman Pozri príspevok
    dobry den,
    potreboval by som uchytit cca 4-5 zasuviek na stenu, idealne aj z vypinacom bez toho aby som musel vysekavat diery do steny. Idealne by bolo keby sa da predlzovacka rozobrat, spodny diel upevnit o stenu a naspat zmontovat lenze vsetky predlzovaky su nitovane. Neexistuje nieco priamo na to? Alebo ako to vymysliet?
    A sú aj také zásuvkové lišty, ktoré majú otvory slúžiace na upevnenie na stenu. Napr. táto:

    http://www.conradshop.sk/conrad.php?...cts&pid=622308

    A nemusíš nič rozoberať ani otvárať.

    Tu máš celú ich ponuku:

    http://www.conradshop.sk/conrad.php?...cts&cid=809012

    zasuvkova lista - na stenu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.