Zavrieť

Porady

Nakupuje niekto v obchodnom centre "Ptak"????

Dobry den,

vie mi niekto poradit ohladne toho obchodneho centra "Ptak" v Polsku??
Otvorila by som si butik, ale pred tym musim napisat podnikatelsky plan a tam potrebujem vediet presne udaje ohladne cien a na internete sa neviem dopatrat po cenach. Ma niekto s tymto obchodnym centrom skusenosti? Viete ako to tam funguje??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    www.ptak.com.pl

    Inak ja som sa veľmi potešil,ked túto informaciu niekto zverejnil tu na Porade,

    no trochu neskoro, si myslím.

    Ale ak máš dostatok voľného kapitálu a frekventované miesto kde si zriadiš predajňu, a nezabije Ťa vysoký nájom , tak prečo nie ?

    CHOĎ DO TOHO !

    aglv je offline (nepripojený) aglv

    aglv
    Zaujal ma ten link. Môžem nakupovať aj na faktúry v tom obchode? Ako to potom zdaňujete?

    kezeso je offline (nepripojený) kezeso

    obchodník kezeso
    Hlavne neotváraj obchod vedľa Vietnamcov a Číňanov. Nemáš šancu. A na zriadenie predajne si priprav 15 - 17 tis. €
    Budeš mať to ťažké, ale skús. Mňa toľko vybavenie predajne až nestálo. Poradím. V akom meste to chceš otvoriť? Aký tovar chceš predávať? V prípade záujmu info nomstyl@gmail.com

    Nakupuje niekto v obchodnom centre "Ptak"????

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.