Zavrieť

Porady

Kozub-cena za prácu

Chcem sa opýtať koľko asi by stála stavba tohto krbu. Oblasť východného Slovenska. Ďakujem.
Kozub venise.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    ivako Pozri príspevok
    Chcem sa opýtať koľko asi by stála stavba tohto krbu. Oblasť východného Slovenska. Ďakujem.
    Zober obrazok a obehni par firiem, nech ti urobia cenovu kalkulaciu.
    Ak mas nejakych znamych, co uz maju krb, spytaj sa, kto im ho robil, ako su spokojni a vypytaj si kontakty.Oslov aj ich, potom sa rozhodni.
    Spolahni sa aj na referencie od zakaznikov, najlacnejsia ponuka nemusi byt vzdy najvyhodnejsia- fuserov je stale dost
    Moj tip 2-5tis. euro / material+praca/,pri pouziti orig. materialov, nie roznych nahrad.
    Dobre KV za prijatelne ceny ma napr. Kobok, Blanzek,prip.Ferlux

    hurtex je offline (nepripojený) hurtex

    hurtex
    Pozor, Superizol nie je krivy, ale polsky Izol! Superizol vyraba danska firma Skamol, Izol je vyrabany v Cine a v Polsku je prebalovany do kartonovych skatul...

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    podla toho co som pocul od znamich co ich stali krby (a rozvody)tak okolo 3000-4000 eur. Taka rozumna vlozka co tam mas moze stat aj 1500eur. Nejaka polska mozno 800, kvalitka aj 3000eur. Obostavba krbu -superizol stoji cca 20-35 eur podla hrubky. Vraj ich treba tak 17ks.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    TomasHC Pozri príspevok
    Kutil to zvláda do 1000 EUR vrátane vložky. Pozri môj fotonávod - http://www.porada.sk/1576284-post9.html
    za tu cenu mam len krbovu vlozku. Inak pekny jednoduchy krb.. tie silky su akej hrubky?
    Naposledy upravil alltracboy : 03.08.11 at 10:01

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    alltracboy Pozri príspevok
    za tu cenu mam len krbovu vlozku. Inak pekny jednoduchy krb.. tie silky su akej hrubky?
    Keďže mám krb na prechodné obdobie, nebudem do vložky vrážať veľa peňazí. Je to Invicta Uniflam 700, takže to nebude úplný shit. Dosky som dával 4 cm, ale Superizol som nechcel, lebo je poväčšine totálne krivý.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    mozno to nebude shit, ale ma to 14kW, ako vacsina lacnych krbov a tak velky vykon som nechcel.. tak som kupil 9kW co bol najlacnejsi z nizsich vykonov ktory mal aj externy vzduch co bola pre mna podmienka. kde si kupoval tie dosky? lebo v krby tuma nemaju silku ale rath. Komin si bral v mercury kvoly cene, tam bola najlepsia?

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    alltracboy Pozri príspevok
    mozno to nebude shit, ale ma to 14kW, ako vacsina lacnych krbov a tak velky vykon som nechcel.. tak som kupil 9kW co bol najlacnejsi z nizsich vykonov ktory mal aj externy vzduch co bola pre mna podmienka. kde si kupoval tie dosky? lebo v krby tuma nemaju silku ale rath. Komin si bral v mercury kvoly cene, tam bola najlepsia?
    Komín som dal Schiedel SOLID, a pozerám do objednávky a dal som dosky Rath 3 cm. Tých 14 kW je ozaj veľa, to je fakt, stačilo by aj 6 kW. Ale na druhej strane, zakúrim, je rýchlo teplo a prieduchy zabezpečia že sa teplo aj rýchlo dostane do celého domu. Akurát sa s tým nedá kúriť trvale, lebo by som asi skapal od tepla

    ivako je offline (nepripojený) ivako

    ivako
    Ďakujem vám všetkým chlapom za rady. Postúpim rady manželovi. Zatiaľ čo máme ponuku tak práca od 600-700 EUR. Vložka Kobok rohová cca 1000 EUR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.