Zavrieť

Porady

Dajú sa blokovať hovory alebo sms správy od určitého konkrétneho človeka?

Často mi prichádzajú vulgárne sms správy od istého človeka. Dá sa nejak zablokovať to číslo, aby sa nemohol so mnou nijak skontaktovať? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    fredy27 je offline (nepripojený) fredy27

    fredy27
    Popíšem nastavenie blokovania hovorov z neznámych čísiel v mojom MT zn. Samsung : Menu - Nastavenia - Hovor - Všetky hovory - Automaticky odmietnuť - Neznáme - Zoznam odmietnutých
    Ak by to mal môj telefón a dám blokovať, znamená to že nebudú mi chodiť hovory a ani sms-ky od neho? Lebo väčšinou sú to len tie sms.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    JakubDragon Pozri príspevok
    Ak by to mal môj telefón a dám blokovať, znamená to že nebudú mi chodiť hovory a ani sms-ky od neho? Lebo väčšinou sú to len tie sms.
    skús zavolať operátorovi. Pri pevnej linke ST je to možné.

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    JakubDragon Pozri príspevok
    Ak by to mal môj telefón a dám blokovať, znamená to že nebudú mi chodiť hovory a ani sms-ky od neho? Lebo väčšinou sú to len tie sms.
    no v podstate áno.neviem,ako to funguje,či odosielateľ normálne odošle a stiahne mu kredit alebo sa mu nebude dať odoslať správa,ale v každom prípade Tebe tie smsky nebudú chodiť.To ale najprv musíš zistiť,či má Tvoj telefón takúto funkciu.Ja som to nikdy nevyužila.Je možné aj podať trestné oznámenie na polícii za obťažovanie,prípadne požiadať operátora o zásah voči dotyčnému.

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    JakubDragon Pozri príspevok
    Dá sa to blokovať cez nastavenia na mobilnom telefóne Samsung S5250 ????
    neviem,veď si prečítaj návod.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Len aby to pri takomto nastavení neskončilo ako v mojom prípade. Dcére ukradli v Bratislave doklady aj mobil, bola na polícii. Policajti mi volali a "neznáme" číslo som nezdvihla ...
    fredy27 Pozri príspevok
    Popíšem nastavenie blokovania hovorov z neznámych čísiel v mojom MT zn. Samsung : Menu - Nastavenia - Hovor - Všetky hovory - Automaticky odmietnuť - Neznáme - Zoznam odmietnutých
    lenže problém je v tom, že ja chcem konkrétne číslo blokovať, nie všetky neznáme... či som to zle pochopil?

    fredy27 je offline (nepripojený) fredy27

    fredy27
    JakubDragon Pozri príspevok
    lenže problém je v tom, že ja chcem konkrétne číslo blokovať, nie všetky neznáme... či som to zle pochopil?
    Ešte otravuje?
    V samsungu sa dá aj konkrétne číslo blokovať, ale s smskami to nefunguje

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.