Zavrieť

Porady

Nejde odosielať pošta z Microsoft Outlook z jedného konta

Dobrý deň,

mám taký problém s odosielaním pošty z programu Outlook v notebooku
V programe mám zriadené 2 kontá. Jedno je cez T-com a druhé mám z domain.sk (vlastná doména). Problém mám len s domain.sk. Keď idem sťahovať poštu, stiahne-príjme mi to správy z obidvoch účtov, ale pri odosielaní správ z domain.sk, mi to vypíše chybu a nič sa neodošle, ale z t-com(ového ) to odíde hneď. Pripojenie na internet používam cez Orange.
Skúšala som poštu odoslať z notebooka u kamaráta, ktorý sa pripája na internet cez T-com a tam už fungovali obe kontá bez problémov, čiže aj odosielanie aj príjimanie.
Neviem, na koho sa teraz obrátiť, či tam,kde som si zriadila internet, teda Orange, alebo domain.sk , alebo kde by mohla byť chyba. Nastavenie účtov by malo byť správne.
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Fungovalo ti to a prestalo? alebo vobec neslo? U kamarata si to skusala cez vytvorenie dvoch kont v outlooku?

    mas dobre nastaveny nejaky odosielaci server?

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Tiez mam vlastnu domenu natiahnutu do Live Mailu, a tieto informacie su dodavane s domenou. Nastavovala som to zrovna minuly tyzden.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Napr.outlook 2007 podla mailovej adresy ***@gmail.com vie nakonfugurovať smtp server automaticky. No napr. office 2003 to nevie automaticky nastaviť automaticky, treba to manualne zadať.

    inkamia je offline (nepripojený) inkamia

    inkamia
    zk24 Pozri príspevok
    Fungovalo ti to a prestalo? alebo vobec neslo? U kamarata si to skusala cez vytvorenie dvoch kont v outlooku?

    mas dobre nastaveny nejaky odosielaci server?
    pred tým mi to fungovalo...
    mám ich v notebooku, takže ak som sa pripojila na svoj -net Orange, išlo mi odosielať len z jedného konta, ale keď som sa s tým istým notebookom napojila na kamarátov -net T-COm, tak fungovali oba účty...

    inkamia je offline (nepripojený) inkamia

    inkamia
    a ešte som skúšala, že som si stiahla iný program pre poštu:
    Mozilla Thunderbird

    a tam to isté...

    skôr sa mi stalo, že aj keď som poštu odoslala , tak ihneď sa mi vrátila so správou:

    Nasledovní príjemcovia neboli zastihnutí:
    451 http://www.spamhaus.org/query/bl?ip=213.151.217.131

    Tak neviem, kde je chyba

    inkamia je offline (nepripojený) inkamia

    inkamia
    inkamia Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    mám taký problém s odosielaním pošty z programu Outlook v notebooku
    V programe mám zriadené 2 kontá. Jedno je cez T-com a druhé mám z domain.sk (vlastná doména). Problém mám len s domain.sk. Keď idem sťahovať poštu, stiahne-príjme mi to správy z obidvoch účtov, ale pri odosielaní správ z domain.sk, mi to vypíše chybu a nič sa neodošle, ale z t-com(ového ) to odíde hneď. Pripojenie na internet používam cez Orange.
    Skúšala som poštu odoslať z notebooka u kamaráta, ktorý sa pripája na internet cez T-com a tam už fungovali obe kontá bez problémov, čiže aj odosielanie aj príjimanie.
    Neviem, na koho sa teraz obrátiť, či tam,kde som si zriadila internet, teda Orange, alebo domain.sk , alebo kde by mohla byť chyba. Nastavenie účtov by malo byť správne.
    ďakujem
    Chcela by som sa vrátiť ešte raz k tejto téme, teraz sa mi po odoslaní pošty z toho jedného konta vracajú správy typu:
    Nedoručiteľné

    Nasledovní príjemcovia neboli zastihnutí:

    'fffffdfdf@mojadomena.sk' dňa 2.9.2011 10:06
    421 Refused. Your reverse DNS entry does not resolve.

    Neviete, čo to znamená,alebo čo si mám prestaviť v nastaveniach? Ďakujem

    Nejde odosielať pošta z Microsoft Outlook z jedného konta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.