Zavrieť

Porady

Šialené zľavy - ako huby po daždi

Hromadné zľavy sa stali novým trendom nakupovania na internete. V poslednej dobe vznikajú stále noví prevádzkovatelia tzv. kolektívnych zliav. V súčasnosti je okolo 20 prevádzkovateľov skupinových zliav, ktorí agregujú ponuky okolo 70tich portálov poskytujúcich zľavy. Jedná sa o zaujímavú možnosť ako ušetriť kupujúcim ich peniaze. Aký je princíp hromadných zliav a prečo sú tak obľúbené ?

Hromadné nakupovanie cez web je dobré v tom, že sa poskytujú vysoké zľavy kupujúcim v obmedzenom časovom horizonte a po uplynutí tejto doby už ich kúpiť nemôžete. Určite sa pýtate, prečo by ste mali zľavy vôbec kupovať ? Odpoveď je jednoduchá. Rádovo sa jedná o desiatky, niekedy aj o stovky kusov zliav a preto je predom dohodnutá špeciálna zľava, ktorá je veľmi výhodná. Aké ponuky kolektívnych zliav môžete nakupovať ?

Medzi najobľúbenejšie hromadné zľavy patria rôzne gastronomické špeciality. Návštevy reštaurácií s hromadnou zľavou a teda až s 90 % zľavou na rôzne pochúťky sú lákavé. Tiež sa tu často objavujú wellness pobyty, zážitky alebo masáže. Aktivity, za ktoré by ste v inom prípade zaplatili veľa peňazí sa teraz stávajú omnoho atraktívnejšie.

Hromadné zľavy sú ponúkané teraz aj v menších mestách. Doteraz sa zľavových ponúk sústredilo v okolí najväčších miest, ako Bratislava, Košice, Trnava, Trenčín ale postupne sa prešlo do iných miest ako Prešov, Žilina, či Dubnica nad Váhom.


Máte skúsenosti s hromadným nakupovaním na Slovensku ?
Naposledy upravil arizona : 10.08.11 at 10:36 Dôvod: zmazanie reklamy
Usporiadat
Téma je uzavretá.
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Gina Er Pozri príspevok
no minule tu niekto písal,že na obuv si nahadzuje minimálne 100%........

Nebola myslená marža,ale zľava.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Gina Er Pozri príspevok
Ty máš maržu 5%? no ale Tvojich 5% z vyrobenia a postavenia domu je ďaleko viac ako napr.50% pri káve za 2eurá,takže to nemôžeš porovnávať.
Ja dom staviam tri mesiace,on za tú dobu predá 1000 tričiek.
0 0
majos22 majos22

majos22 je offline (nepripojený) majos22

ja zľavám už akosi neverím. je za tým vždy háčik a nejako ma neoslovujú. beriem to tak, že zľavou končí jedna akcia a za ňou príde ešte väčšia. A ak sa to nepredá so zľavou, tak to obchod zabalí ako nepredajné.
0 0
Hazard77 Hazard77

Hazard77 je offline (nepripojený) Hazard77

Spájam sa s týmto názorom. Sú to väčšinou zľavy, ktoré momentálne nepotrebujem a využívam ich len málokedy.
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

majos22 Pozri príspevok
ja zľavám už akosi neverím. je za tým vždy háčik a nejako ma neoslovujú. beriem to tak, že zľavou končí jedna akcia a za ňou príde ešte väčšia. A ak sa to nepredá so zľavou, tak to obchod zabalí ako nepredajné.
nie je v tom ziadny hacik, aspon vo vacsine pripadov, osobne nemam ziadnu negativnu skusenost, a to som ich vyuzila skoro 20x
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
Tak menuj tie potraviny:
...rum , borovička , gin , vodka , slivovica .....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1., 2. a 5. = rýdzo slovenské pochutiny - a také drahé. Tie by mali dávať za polovicu
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
...rum , borovička , gin , vodka , slivovica .....
to ti trvalo od 10.8., to si ich všetky kúpil a spotreboval? V tom prípade je ten čas na odpoveď v norme.
0 0
mato650 mato650

mato650 je offline (nepripojený) mato650

ja zlavy vyuzivam casto ale vzdy si pozriem ci sa to naozaj oplati a ci povodna cena nie je nadhodnotena...a ci vobec danu sluzbu/vec potrebujem
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
vždy je pôvodná cena nadhodnotená, zatiaľ som sa s opakom nestretla. Reálna zľava mi vychádza 25% a menej.
Ale aj tak sa to oplatí.
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

KEJKA Pozri príspevok
vždy je pôvodná cena nadhodnotená, zatiaľ som sa s opakom nestretla. Reálna zľava mi vychádza 25% a menej.
Ale aj tak sa to oplatí.
nesuhlasim, ze je to tak vzdy, napr. teraz som si kupila kupon na grilovanu rybu za 4,10 E, a povodna cena je naozaj 8,20 E, lebo okolo restauracie, ktora tuto zlavu dala chodim kazdy den
alebo som si kupila polrocne predplatne na Miau, a poskytnuta zlava presne sedi na 50% z povodnej ceny, ktora je mi znama, kedze viem, kolko stoji jedno cislo
dalsi priklad poukazka do Billy v hodnote 20 E, ktoru som kupila za 12 E
ale co sa tyka pobytov, tak tam sa samozrejme cena nadhodnotit da
0 0
Jana_ Jana_

Jana_ je offline (nepripojený) Jana_

Pozor na ZZZzlavy.sk!!

Na tomto serveri som si zakupila zlavovy kupon za 50.- EUR. Skor ako som ho zacala cerpat, majitel ponukajuci sluzbu (10 masazi) skrachoval. 20.1.2012 som sa obratila na server s prosbou o vrateni penazi. V svojich podmienkach garantuju - ak by nahodou doslo k problemom na strane partnera, peniaze vam vratime ihned...
Vratenie penazi prislubili, dokonca garantovali najneskorsi termin vratenia (15.2.2012) ale do dnesneho dna (1.3.2012) peniaze na ucte nemam.
Poradte mi, prosim, akym sposobom mam peniaze od servera za nevykonane sluzby vymahat? Trestnym oznamenim?
1 0
milan.brezko milan.brezko

milan.brezko je offline (nepripojený) milan.brezko

odporucam precitat si zaujimavy clanok na adrese http://hnonline.sk/slovensko/c1-5528...vach-nestratit. Ja casto vyuzivam zlavy, ale kupujem najma na zlavedna a zlavomate, pripadne aj na schopcity. Ked som mal problem s jednym zlavovym portalom, obratil som sa na XXXXXX a oni mi to pomohli vyriesit
Naposledy upravil arizona : 14.04.12 at 15:02 Dôvod: vymazanie reklamy
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

milan, a v každom svojom príspevku budeš chváliť ten portal? lebo ak hej, tak je to spam ako vyšitý...
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Majiteľ musí predsa pochváliť.
0 0
milan.brezko milan.brezko

milan.brezko je offline (nepripojený) milan.brezko

vyjadrujem len svoj nazor, nakoniec si mozes vzdy vybrat. ja vyuzivam zlavy relativne casto, takze sa potrebujem orientovat, nakoniec povazujem to za zaujimavy pre mna prinosny vyvoj na trhu. keby este vacsina poskytovatelov pochopila ze som si kupil 100% sluzbu za polovicu a nie 50% sluzbu za polovicu, tak by som bol este spokojnejsi. preto kupujem len meratelne sluzby a tovary, overene hotely a pod.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
tých 50 a viac percent zľava je vždy humbug. Tiež si to prerátam na ceny toho istého zariadenia, resp. predajne a vychádza to reálne na 20-25%. Prípadne je to naozaj cena menšieho rozsahu.
Napriek tomu využívam zľavy, aj 20% je viac než nula. Len ten humbug okolo ma uráža.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

presne tak, súhlasím s Kejkou...
nedávno ma na zľavovom portáli zaujali tričká... už neviem presne, ale tiež cca 50% zľava...
cez portál stáli 5,85 eur, a napriamo cez www-stránku tých tričiek bola cena 5,84 eur, t.j. ešte o 1 cent lacnejšie ako cez zľavy
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať