Zavrieť

Porady

Podmienky predaja nealkoholického piva.

Dobry den
Chcel by som v prevadzke ponukat na predaj popri nealku aj nealkoholicke pivo. Viete mi niekto poradit ci sa na takyto predaj vztahuju podmienky pre splnenie co sa tyka legislativy pripadne cla a roznych kontrol. Je potrebne mat takyto predmet podnikania zapisany v ZRSR ak uz predmet : "Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu" a "Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)" v zivnostenskom liste mam?
Dakujem za odpoved.

PS: Snad som to dal do spravnej kategorie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mati111 je offline (nepripojený) mati111

    Som disgrafik tak moje prispevky nikdy nebudu pravopisne spravne. Dakuejm za pochopnie. ...viac mati111
    Nie je to alkohol...

    Hurfo je offline (nepripojený) Hurfo

    Hurfo
    mati111: Nealkoholicke pivo ale obsahuje male mnozstvo alkoholu. Jedna ja o male percento ale predsa tam je. Napr. cesky birell ma 0,49% u inych je to aj mensie %.

    mati111 je offline (nepripojený) mati111

    Som disgrafik tak moje prispevky nikdy nebudu pravopisne spravne. Dakuejm za pochopnie. ...viac mati111
    Aj zavaraniny ked budes predavat obsahuju alk. ale nie su definovane ako alkohol. Este raz: "Je to limonada". Tak sa ku tomu spravaj.

    Podmienky predaja nealkoholického piva.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.