Zavrieť

Porady

Výzva na darovanie krvi pre našu poraďačku Jarku L.

Prajem pekný deň

možno to sem nepatrí a Richard to vyhodí, ale potrebujem osoloviť čo najviac ľudí a myslím si, že to môžem zaradiť sem a tak nehnevajte sa, že Vás takto verejne prosím, ale potrebovali by sme "onko-pacienti" momentálne dosť súrne darcov krvi skupiny "B Rh negatív" pre našu jednu kolegynku poraďáčku, verím, že sa nenahnevá, že Vás takto prosím bez jej vedomia,ale sama viem ako je táto tekutina veľmi potrebná pre nás pacientov a hlavne táto skupina, mám ju i ja, ale bohužiaľ nemôžem darovať. Takže ak by sa niekto predsa len rozhodol darovať, keby ste mi napísali ss a poslala by som Vám meno, ktoré treba nahlásiť pri darovaní krvi, eventuálne by mohli i ostatné krvné skupiny a viem, že transfúzne stanice si to potom menia. Momentálne je dosť nedostatok krvi, ako takej.

Veľmi pekne všetkým ďakujem za pomoc.

PS: krv môžete darovať kdekoľvek, ako som spomenula stanice si ju vymenia medzi sebou podľa potreby.

Dodatok : kto má naozaj vážny záujem darovať krv môže ju darovať v ktorejkoľvek transfúznej stanici a nahlásiť, že je to pre NOU Klenová Bratislava:momentálne je nedostatok všetkých skupín RH negatív, ale môžu sa darovať i ostatné skupiny.

Kto by takto urobil prosila by som o zaslanie mena darcu a č. krvnej konzervy, ktorú dostanete na štítku, aby som to mohla nahlásiť na NOU Klenová.

Odberné miesta v BA Kramáre a Ružinov
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...viem, že je medzi "naj" témami, ale vytrčím pod hniezdičky...

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    Škoda, že nemôžem byť darcom, ale dúfam, že sa nájde dosť poraďákov, ktorí pomôžu......

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    verkaz Pozri príspevok
    Škoda, že nemôžem byť darcom, ale dúfam, že sa nájde dosť poraďákov, ktorí pomôžu......

    Netráp sa, ďakujeme za ochotu, podarilo sa nám zohnať pár ľudí, takže by malo byť dosť pre JarkuL.

    Výzva na darovanie krvi pre našu poraďačku Jarku L.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.