Zavrieť

Porady

Poradite mi nejaku dobru elektricku kosacku na travnaty koberec?

Odporucali nam vretenovu, ale ta sa na husty koberec vobec nechyta. Zasekava sa. Vyskusali sme susedovu elektricku a kosenie islo vyborne. Nakolko sa vobec nevyzname v kosackach a vyber je siroky, budeme vdacni za akukolvek vasu skusenost a prip. za tip na konkretny typ kosacky, ktoru by ste odporucali. Mame cca 100 m2 travnika a zial nie dostatok volnych financii , takze by sme uvitali nieco za dobru cenu. Dakujeme!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Jednoznačne by som chcela benzínovú kosačku, nech sa neplance pod nohami kábel. Syn má ALKO 450 BRIGGS s pohonom / 148 m3/. Veľmi si ju chváli. Záleží aj od plochy, ktorú chceš kosiť.

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    nám pokladali trávnik v júli, kúpili sme kosačku zn. Alko, stála okolo 130,- eur, sme spokojní. Presné označenie neviem, musela by som pozrieť doma.

    IvanPK je offline (nepripojený) IvanPK

    IvanPK
    ja by som kúpil na 100 m2 benzinovú- je široký výber a elektrická je na kábel ...dlžka kábla, prekladať.....rozseknúť....a asi cene nieje veľmi odlišná....

    lužkin je offline (nepripojený) lužkin

    lužkin
    Na takú malú plochu Ti stačí hocijaká lacná kosačka, pri šetrnom zaobchádzaní Ti v pohode vydrží

    Poradite mi nejaku dobru elektricku kosacku na travnaty koberec?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.