Zavrieť

Porady

Billboard a jeho prenajom

Dobry den, napadlo ma kupit mensi pozemok niekde pri ceste, osadit na nom billboard a prenajimat plochu na reklamu spolocnostiam.

Nejake info som tu uz vydoloval ale nic extra a tiez starsieho data.

Rad by som sa preto spytal:

1.co treba vsetko vybavit aby som toto mohol zrealizovat?
2.kolko to trva a kolko to stoji?

Kolko stoji taky billboard a

kolko vlastne mozem pytat za prenajom plochy- cca.??

Je to rentabilne? ake to nesie so sebou problemy?



Je tu niekto kto s tym ma skusenost a vedel by mi pomoct?
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    BIZAL Pozri príspevok
    Nepoznám poctiveho podnikateľa okrem seba, ale AK mi tu "slobodu" podnikania stat aj nadalej bude takto umožňovať, obávam sa, ze mi bude jedno či budem mať schválenie na bilboard pri ceste.
    tiež nie som spokojný so všetkými zásahmi štátu do slobôd, ale neviditeľná ruka trhu nevyrieši všetko. Stavať načierno billboardy 2 metre od cesty, každé 2 metre za sebou, ktoré sa pri prvej poriadnej búrke "potrhajú" a kúsky dreva lietajú po ceste a argumentovať neprimeraným zásahom štátu do slobody podnikania, sa mi zdá trochu primitívne, hlúpe, sebecké, proste niečo, čo so slobodou nemá nič spoločné.

    Ochranné pásma na niečo sú, bohužiaľ u nás stačí mať peniaze a dá sa postaviť billboard aj do stredu cesty.

    Bezpečnosť mojej rodiny v aute je pre mňa absolútna a má prednosť pred všetkými tvojimi slobodami v podnikaní a pred všetkými chytrolínmi, ktorí idú kúpiť pozemok vedľa cesty a postaviť tam billboard v rozpore s právnymi predpismi, ktorý mu ako ty radíš "vyrobíš" sám. Bodka.

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    BIZAL Pozri príspevok
    ak sa chystas kupit pozemok pri ceste tak ci tak, urcite sa ti to oplati. investicia skoro ziadna, bilboard si vyrobis a nalepis tam kontakt. kym nebudes pozemok vyuzivat inac, moze ti tam stat bilboard. o nic neprides

    také jednoduché to nie je, ochranné pásmo nič? stavebné povolenie nič? tu je jeden celkom zaujímavý článok http://auto.pravda.sk/doprava/clanok...az-nebezpecne/ uvidíme, ako dopadne nový stavebný zákon

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    odhliadnúc od môjho názoru, že billboardy kazia krajinu (treba sa ísť pozrieť do južných Čiech, kde nenájdete pri ceste ani jeden billboard), odpútavajú pozornosť vodičov a všetky na čierno postavené by som zrezal a dal šrotu si myslím, že s jedným billboardom dieru do sveta neurobíš.

    Pri cene cca. 180 EUR/mesiac a menej (podľa dĺžky a masívnosti kampane cnea klesá), ktoré billboardová spoločnosť dostane, tebe ako majiteľovi billboardu dá pár EUR

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    mosaicx Pozri príspevok
    Dobry den, napadlo ma kupit mensi pozemok niekde pri ceste, osadit na nom billboard a prenajimat plochu na reklamu spolocnostiam.

    Nejake info som tu uz vydoloval ale nic extra a tiez starsieho data.

    Rad by som sa preto spytal:

    1.co treba vsetko vybavit aby som toto mohol zrealizovat?
    2.kolko to trva a kolko to stoji?

    Kolko stoji taky billboard a

    kolko vlastne mozem pytat za prenajom plochy- cca.??

    Je to rentabilne? ake to nesie so sebou problemy?



    Je tu niekto kto s tym ma skusenost a vedel by mi pomoct?
    Dakujem.
    ak sa chystas kupit pozemok pri ceste tak ci tak, urcite sa ti to oplati. investicia skoro ziadna, bilboard si vyrobis a nalepis tam kontakt. kym nebudes pozemok vyuzivat inac, moze ti tam stat bilboard. o nic neprides

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    mattto Pozri príspevok
    také jednoduché to nie je, ochranné pásmo nič? stavebné povolenie nič? tu je jeden celkom zaujímavý článok http://auto.pravda.sk/doprava/clanok...az-nebezpecne/ uvidíme, ako dopadne nový stavebný zákon
    nic sa neboj, keby sme si vsetko mali brat k srdcu, tak ani nezacneme podnikat...

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    BIZAL Pozri príspevok
    nic sa neboj, keby sme si vsetko mali brat k srdcu, tak ani nezacneme podnikat...

    vypovedá to o "vysokej" úrovni niektorých podnikateľov a potom, že majú ľudia na nich taký názor. Čo tam po škaredej krajine a odlietavajúcich častiach nekvalitne postavených billboardov do cesty, hlavne že sú peniaze doma

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    mattto Pozri príspevok
    vypovedá to o "vysokej" úrovni niektorých podnikateľov a potom, že majú ľudia na nich taký názor. Čo tam po škaredej krajine a odlietavajúcich častiach nekvalitne postavených billboardov do cesty, hlavne že sú peniaze doma
    Sak si písal, ze nič nezarobi, tak aké peniaze???

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    BIZAL Pozri príspevok
    Sak si písal, ze nič nezarobi, tak aké peniaze???


    stačí rozmýšľať áno nezarobí, lebo má jeden, z ktorého vytrieska pri všetkej snahe max. 25 EUR mesačne. Sú spoločnosti, ktoré majú tých billboardov trochu viac ako jeden, sú spoločnosti, ktoré majú tých billboardov už nejaký čas... aká jednoduchá matematika, však? Nič to však nemení na primitívnom zmýšľaní niektorých podnikateľov

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    mattto Pozri príspevok
    stačí rozmýšľať áno nezarobí, lebo má jeden, z ktorého vytrieska pri všetkej snahe max. 25 EUR mesačne. Sú spoločnosti, ktoré majú tých billboardov trochu viac ako jeden, sú spoločnosti, ktoré majú tých billboardov už nejaký čas... aká jednoduchá matematika, však? Nič to však nemení na primitívnom zmýšľaní niektorých podnikateľov
    Nepoznám poctiveho podnikateľa okrem seba, ale AK mi tu "slobodu" podnikania stat aj nadalej bude takto umožňovať, obávam sa, ze mi bude jedno či budem mať schválenie na bilboard pri ceste.

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    mattto Pozri príspevok
    tiež nie som spokojný so všetkými zásahmi štátu do slobôd, ale neviditeľná ruka trhu nevyrieši všetko. Stavať načierno billboardy 2 metre od cesty, každé 2 metre za sebou, ktoré sa pri prvej poriadnej búrke "potrhajú" a kúsky dreva lietajú po ceste a argumentovať neprimeraným zásahom štátu do slobody podnikania, sa mi zdá trochu primitívne, hlúpe, sebecké, proste niečo, čo so slobodou nemá nič spoločné.

    Ochranné pásma na niečo sú, bohužiaľ u nás stačí mať peniaze a dá sa postaviť billboard aj do stredu cesty.

    Bezpečnosť mojej rodiny v aute je pre mňa absolútna a má prednosť pred všetkými tvojimi slobodami v podnikaní a pred všetkými chytrolínmi, ktorí idú kúpiť pozemok vedľa cesty a postaviť tam billboard v rozpore s právnymi predpismi, ktorý mu ako ty radíš "vyrobíš" sám. Bodka.
    Nepodcenuj schopnosti zadávateľa témy, aj pre mna a neho je rodina najdôležitejšia. Neodradzaj Ho od sebarealizovania sa takýmito názormi.

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    mosaicx Pozri príspevok
    Dobry den, napadlo ma kupit mensi pozemok niekde pri ceste, osadit na nom billboard a prenajimat plochu na reklamu spolocnostiam.

    Nejake info som tu uz vydoloval ale nic extra a tiez starsieho data.

    Rad by som sa preto spytal:

    1.co treba vsetko vybavit aby som toto mohol zrealizovat?
    2.kolko to trva a kolko to stoji?

    Kolko stoji taky billboard a

    kolko vlastne mozem pytat za prenajom plochy- cca.??

    Je to rentabilne? ake to nesie so sebou problemy?



    Je tu niekto kto s tym ma skusenost a vedel by mi pomoct?
    Dakujem.
    ja mam jeden bilboard, nie je 2 metre od cesty, z bezpecnostneho hladiska - by si ho nevytrhol, neprenajimam ho, pretoze mam na nom vlastnu reklamu a dokazes na tom zarobit. na svojom pozemku si mozes robit co chces ak tomu nebrani zaujem chraneny...drzim prsty a do toho. PS: ked si z PO prid sa pozriet ako ma vyzerat aby ti ho spominany vietor nevytrhol. To sa moze stat len velkym firmam, ktorym je to jedno...
    pikaap Zdravím Vás , som z PO a práve sa tym zaoberam . Je možnosť sa svami stretnuť ak by ste boli taky ochotný ? par minut zopar otázok a chcel by som vidieť bilboard

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    BIZAL
    Nepoznám poctiveho podnikateľa okrem seba, ale AK mi tu "slobodu" podnikania stat aj nadalej bude takto umožňovať, obávam sa, ze mi bude jedno či budem mať schválenie na bilboard pri ceste.
    lebo potom:

    http://www.zilinskyvecernik.sk/index...=view&id=27103

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    napriklad.
    ale nemyslela som zajst az tam...len som chcela dodat dotycnemu odvahu, ze vsetko sa da. vobec som tym nemyslela vytvarat pre druhych nebezpecne prostredie...sak to nemusim viac rozpitvavat, viete o co ide.
    Naposledy upravil BIZAL : 05.09.11 at 18:19 Dôvod: tvrdka

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Tak potom: legálne kúpiť pozemok v zákonom stanovenej vzdialenosti od komunikácie, legálne vybaviť stavebné povolenie, poriadne si dať spraviť projekt a postaviť "stavbu", dať inzerát o prenájme, odvádzať dane z prenájmu, starať sa o zariadenie.
    To len v stručnosti - je toho omnohoooooo viacej!
    Dobrý den,
    chcel by som zacat podnikat so stavaním reklamných ploch na prenájom. Oplatí sa to ešte v tejto dobe ked už skoro na každom rohu je nejaký billboard? Vie mi niekto o tom podrobne porozprávat? alebo sa ku mne pridat?

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    tomas13141 Pozri príspevok
    Dobrý den,
    chcel by som zacat podnikat so stavaním reklamných ploch na prenájom. Oplatí sa to ešte v tejto dobe ked už skoro na každom rohu je nejaký billboard? Vie mi niekto o tom podrobne porozprávat? alebo sa ku mne pridat?
    Urcite sa oplati, netreba cakat na "koniec". Stale vyhrava lepsi, tak do toho. Drzim prsty.

    phrubovsky je offline (nepripojený) phrubovsky

    phrubovsky
    tak neviem, naklad na vystavbu je velky a zisk za prenajom nejakej veľkej bilboardovaj firme je maly, podľa mna by si ich musel mat aspon 10 aby si z toho niečo mal aby si to pocitil.

    Ogi22 je offline (nepripojený) Ogi22

    Ogi22
    Ahojte. O tuto problematiku sa zaoberam uz nejaky ten mesiac. Ak chcete mozne sa skontsktova aj ty co sa chystaju vybudovat nejaky tten bikboard ale aj ty co uz nejaky maju a chcu pokracovat
    00421904526034
    Onger.Peter@gmail.com


    Kludne mi volajte skocime na kavu a uvidime co vynyskime. Spolu sa toho da dokazat ovela viac

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.