Zavrieť

Porady

Samovolny restart PC

ahoj,mam taky problem, ze ked si zapnem komp tak sa niekolko krat restartuje, potom sa po niekolkych restartoch ustaly a bezi normalne.
Ale vsimol som si ze ked je v izbe troska chladnejsie tak sa restartuje omnoho viac krat ako ked je teplo,vtedy sa skoro vobec nerestartuje. Nejake napady?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

    Scot2
    možno je vadný zdroj, takto možností čo je v vadných je vela takže budeme musieť ísť postupne a ty budeš musieť postupne skúšať že v čom to je... skús si zohnať zdroj a pre istotu silnejší a vymeň ich... toto navrhuijem ja pre začiatok lebo sa mi to zdá najpravdepodobnejšie... a inak nič vo wine ti nevypisuje? to len tak sa reštartne za sebou alebo odstupom času? a keď sa reštartne čo konkrétne robíš.. popíš viac za akých okolností sa reštartne...
    Naposledy upravil Scot2 : 09.09.11 at 16:25
    no problem je aj s tym ze ked na dalsi den chcem nastartovat komp
    a mam zapojeny sietovy kabel a tiez mam zapnuty uz router tak sa restartne este viac krat,moj komp je strasne alergicky na teplo jak som tu uz pisal ,ak je v izbe chladno tak procak bezi na 100 % a restartuje sa,ale ak mam dostatocne teplo v izbe tak fici v pohode ,a casto mi robi problem net,napr pozeranie videi na youtube a pod, ked zapnem prehliadac a idem si kuknut hoci aj nejake obrazky tak sa procak ide zblaznit fici na 100 percent ale po case sa ukludni,
    reinstalovanie windowsu nepomoze, to som skusal ako prve, a niekolko krat a to som formatoval aj disk,a nejsu tam ani ziadne virusy

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    tak vymenit zdroj
    otestovat ram

    ale najprv:
    vypis sem jednotlive komponenty
    stiahni OCCT
    http://www.ocbase.com/download.php?fileext=exe
    pusti test min na 20min a daj sem teploty
    no ten test sa mi nepodaril akonahle sa spustilo sledovanie cpu skocilo na 100% a pc sa restartoval,takze nic z toho,ale tu su aspon udaje:
    cpu intel(R) celeron(R) cpu 3.20GHz
    maticna doska ASUSTek Computer INC. P5VDC-X
    graficka karta GeForce 7300 GS
    ram 512 MB

    Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

    Scot2
    "spustilo sledovanie cpu skocilo na 100% a pc sa restartoval"

    toto mi je známe, ja mám podobný problém, PC sa mi reštaruje vždy keď nestíha.... takžo možno to je v tom že mu veľa "nakladáš"
    ale zas s tým jadrom by to malo stíhať, jj utvrdzujem sa v tom že to je ZDROJ, nemusíš kúpiť nový len požiadaj kamaráta nech ti požičia a uvidíš či to bude robiť aj v tedy...
    no uvidim ci sa mi podari nejaky zohnat,ale ja mu moc nenakladam,ficia len tie dolezite programi neni pretazeny a predsa

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Ale ak máš skutočne RAM 512 tak to je žalostne málo. Rozšíríť! Skôr predpokladám, že je to údaj o GK.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.