Zavrieť

Porady

Outlook - odoslané e-maily

Prosím vás, súrne, ako a kde mám v outlooku nastaviť, aby e-maily, ktoré z outlooku odosielam a ukladajú sa do zložky odoslaných správ, sa mi zobrazovali aj ako odoslané v pôvodnej schránke.
Napr.: pošlem e-mail z outlooku, ale napr. na centrum.sk ho v odoslaných e-mailoch nemám.
Nejde o centrum.sk, ide o firemnú e-mailovú schránku, v jej administrácii sa nedajú nastavovať napr. automatický podpis, ktorý musím mať farebný - preto som sa rozhodla pre outlook. A potrebujem, aby na firemnej stránke boli uložené aj tie e-maily, ktoré odošlem z outlooku.

Ďakujem krásne!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    imino je offline (nepripojený) imino

    imino
    No, podla mojich doterajsich uzivatelskych skusenosti mam za to, ze posta, e-maily odoslane cez postoveho klienta (Outlook vo vsetkych moznych variantoch, Mozilla Thunderbird atd.) sa neuklada na hostitelsky (napr. firemny) server. Doteraz som to v nastaveniach nikdy nikde nenasiel... Takto odoslana posta zostava v pocitaci, v notebooku, z ktoreho bola cez klienta odoslana. Ale ak niekto predsalen vie, ci sa to da a ako nastavit, rad sa aj ja necham poucit. Peknu sobotu vospolok.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Co sa tyka firemneho mail serveru, tak tu ti nepomozem, asi by bolo najlepsie sa poradit s vasim IT technikom.
    Ked vsak odosielas email napr cez gmail, tak ti v odoslanych spravach na gmaily ostane. Cize mas vsetky spravy 2x na svojom pocitaci a aj na gmaily. Pozor vsak na nastavenie posielania a synchronizacie uctov POP / IMAP.
    Ako je to pri inych postovych sluzbach neviem.

    Outlook - odoslané e-maily

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.