Zavrieť

Porady

Pracovné agentúry - recenzie

AktivPersonal má v ponuke o.i. aj prácu v Nemecku. Máme záujem viacerí, no nepoznáme túto agentúru. Vie nám s tým niekto pomôcť, prípadne vlastné skúsenosti Ďakujeme za informácie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    peterco je offline (nepripojený) peterco

    peterco
    pracujem u nich rok, je to normalna firma. Ziadna provizia sa neplati, ani z nasej partie nikto neplatil. Nakolko sme pochodili po viacerych stavbach tak sme postretavali aj dalsich elektrikarov, ktori s touto agenturou robili. Uhrady niekedy meskali par dni ale peniaze sme vzdy dostali, ani ostatni nehovirili ze by neboli vyplateni. Najviac sme cakali v lete, lebo ich nejaky Nemec vraj osr*** a viem aj to, lebo kamarat tam zrovna robil, ze mu za dva mesiace dali len polovicu a dlho cakal na doplatok, ale peniaze prisli. to tu uz nikto nenapsie. sa ani necudujem, vsak len na kazdeho pokydat. Ubytovanie vzdy zabezpecili, raz sme si akurat nasli ine lebo to cih bolo hrozne daleko. Takze to su tiez take dobre blbosti
    Ak chcete ísť niekto bez obáv pracovať do zahraničia, odporúčam vám spoločnosť Interwork. Veľmi seriózne jednanie, platia tak ako sme sa dohodli. Všetko vám vysvetlia. Bezproblémová spolupráca. Veľká spokojnosť
    dobry ja spolupracujem s aktiv už 2 krat a sice bolo že to trošku zakrypalo ale stale sme sa vedely dohonut a stym daňom som bol ja ten kolega a v marcy som dostal do poslednich centov takže ja neviem dufam že nasa spolupraca s akty personalom nadalej a dolhodobo klapne ja na nich nemožem inač povedať ani pol slova zleho, roboty su dobré čo sa robilo v nemecku to bolo fakt skvele a aj partia bola svela robyl som aj pre iné firmy ktore my nezaplatily ani zalohu a tu ked človek požiada tak ni je problem a poznam sa aj osobne s panom barošom majitela firmy a možem povedať že je fakt seriozny človek!
    alik12 "zaškrýpalo" a "vedeli ste sa vždy dohodnúť" to znamená čo konkrétne. Predpokladám že ťa tlačili pod cenu, resp. zajazdy ti zmenili podmienky a moc ti nedali na výber.
    Attila Molnar alik 12 to zaskripanie znamenalo že meskala vyplata maximalne 3 dni to znamena ze ne dosli 21. ho ale 24.ho a to dohodnutie s aktivom som mal na misly ze ked som potreboval skvorej peniaze alebo pomoct vysly mi v ustreti, ale neviem čo ty maš s aktivom ze nanich tak kidaš ale mam taky dojem že viac problemou bolo stebou ako s firmou totiž ak na tolko nie si charakter aby si sa neskrival za nickom ,ale aby si tam zverenil svoje meno tak neviem neviem po dvoch rokoch spoluprace s aktivom, ja fakt nemam najmensie pohybnosti vo firme. A to ze Bartos man viac firiem to je len jeho šikovnost koncom roka som sa dozvedel pri firemnej večierku viac veci o panovi bartosovi, a tak mameste vätšiu uctu pred nim ako doteraz! KLOBUK DOLE PREDNIM bodaj by každy zamestnavatel sa snažil tak ako on sa snažyverim že nasa ekonomika bi nestal atm kde stoji deno denne jazdi nehorazne km mertre a fak sa stara. alik ak mas este niake vecy čo ta trapia klude to možme prebrat ale len ak budes na tolko človek aby si si postavil zoči voči a neskrival sa za dajakym blbym nikom !!!!!

    Jan Vigas je offline (nepripojený) Jan Vigas

    Jan Vigas
    No ja som zatial spokojný vabavily mne a kamosovy potrbne papiere no a vyplaty boli zatial na čas. A este riesia aj freibestelung cize vracaju peniaze zadrzne nemeckym danovym uradom.
    af70 Rozmýšľam stále - kamoši išli ako SZČO a ešte stále nemajú preplatenú fa za 12/2013. Tak ako je to naozaj s touto agentúrou?????
    ja pre nich robim uz treti rok a nemam s nimi absolutne ziadny problem,peniaze vyplatene do centa a s 95% s predstihom.
    robil som tam s kadejakymi ludmi a zazil aj vypate situacie ale vsetko sa vyriesilo.
    co sa tyka finanzamtu v Chemnizi a stavebnej dane tak je to ako to je.kym vam neposlu vyjadrenie o oslobodeni od tejto dane bude zadrzanych 18% a podla nemeckych zakonov maju 6 mesiacov na vyplatenie,ale ak boli informacie udane spravne tak pride vyrozumenie tak ci onak.
    a druha vec je aj to s cim tam clovek ide,ci sa len preflakat alebo si zasluzit tie peniaze.
    takze kazdy ako si zasluzi!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.