Zavrieť

Porady

Krvná skupina AB

Prosím vás, má niekto z vás krvnú skupinu AB? Mám takmer depresiu z toho, čo som sa o nej dočítala. Mám ju totiž tiež a vraj je to najmladšia krvná skupina, a má ju len 5% svetovej populácie, to znamená, že som osamelý bežec... Sú to vraj ľudia komplikovaní a rebelskí. Veľa vecí na mňa sedí, som dosť precitlivelá, lebo som aj fyzicky osamelá a teda viac zraniteľná. Kto chce a pozná si svoju krvnú skupinu, môže si prečítať http://www.mojakrvnaskupina.sk/?p=ci...pina-vynimocna. Pripadá mi, že už nič nemôžem na sebe zmeniť, lebo takto je už všetko dané... Ako sa vám žije s touto krvnou skupinou, príp. čo si o tých charakteristikách myslíte?
Usporiadat
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
a je zaujímavé,že manželka má 0 aj celá jej rodina!...naša dcéra podľa Alexandry má A a chlapci majú B...asi ako barani...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
No asi budú všetky tvoje, a aj manželkine

Horšie by bolo ak by niektoré dieťa malo skupinu 0 alebo AB. Prichádali by do úvahy dve možnosti. Buď by si ty nebol otec, alebo by matkou nebola manželka.
Naposledy upravil marjankaj : 06.07.13 at 14:08
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
Aj tak jich ľubim jak svojo tak co...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lapejko
Aj tak jich ľubim jak svojo tak co...
Asi ako ten čo narukoval.
Keď odchádzal, tak spočítal deti. Vlastné boli 3 a nevlastné 2.
Keď sa vrátil z vojny, prepočítal deti. Nevlastných bolo 5, ale to ho až tak nezaujímalo, lebo vlastné boli stále iba 3.
0 0
eduardh eduardh

eduardh je offline (nepripojený) eduardh

Skupina AB je otras , mám ju aj ja a čakať na ladvinu je dosť nepravdepodobne. Keď už je nás len 6 percent.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Prečo tak negatívne? Vraj len 6%? Mysli pozitívne - až 6% nás je....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
eduardh
Skupina AB je otras , mám ju aj ja a čakať na ladvinu je dosť nepravdepodobne. Keď už je nás len 6 percent.
Ak si zaradený na čakaciu listinu, tak si na tom lepšie ako tí, ktorých tam nezaradili z rôznych dôvodov vôbec.
0 0
eduardh eduardh

eduardh je offline (nepripojený) eduardh

Takto som nad tým nerozmýšlal. Mam 25 a je mi to trošku nove takato situacia :-)
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
eduardh
Takto som nad tým nerozmýšlal. Mam 25 a je mi to trošku nove takato situacia :-)
Odkedy si dialyzovaný?
Manželka má A+ a čakala 4,5 roka. Niektorí čakajú aj 19 rokov. Niekde možno aj viac.
0 0
eduardh eduardh

eduardh je offline (nepripojený) eduardh

Niesom dialyzovany ale mam od toho krocik a už teraz ma to štve ked nemožem športovať ani sa stravovať a musim zmenit pracu. Žiadna vízia do budúcnosti. Ale mam ešte eso v rukáve jedneho človeka a dúfam že mi niečo vyriešia. V Prievidzi mi nedavali šancu na život ked som bol maly bo ma operovali na reflux. No uvidime čo mi tam povedia. Neverim doktorom v mojom okrese.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
eduardh
Niesom dialyzovany ale mam od toho krocik a už teraz ma to štve ked nemožem športovať ani sa stravovať a musim zmenit pracu. Žiadna vízia do budúcnosti. Ale mam ešte eso v rukáve jedneho človeka a dúfam že mi niečo vyriešia. V Prievidzi mi nedavali šancu na život ked som bol maly bo ma operovali na reflux. No uvidime čo mi tam povedia. Neverim doktorom v mojom okrese.
No kozmonaut z teba asi nebude. Ale mohol by si kandidovať na prezidenta. Schustera zobrali hrobárovi z lopaty, tak tebe by sa to mohlo tiež podariť. My sme z Bratislavy. A tiež sa dlho nič nedialo. Rozmýšľal som nad možnosťou zmeniť lokalitu na Martin alebo Košice. Ale teraz sa náhodou zadarilo.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať