Zavrieť

Porady

spoluucast-havarijne poistenie

Dobry den

Prosim vas o pomoc.Mal som prenajate vozidlo z autopozicovne.Pri odozdavani vozidla ma upozornili na maly skrabancek na laku asi 1cm velky a tenky ako vlas,so slovami ze by to malo byt vsetko v poriadku a ze sa mi ozvu.Nevenoval som tomu pozornost,pretoze to bolo smiesne poskodenie.Pre mna nastal sok ked som zistil ze si tato spolocnost stiahla bez nejakeho upozornenia z mojej kreditnej karty 165 eur.ako spoluucast.Spravil som chybu ze som podpisal papier ked som odovzdaval vozidlo.Je pochopitelne ze pridem o tieto peniaze.Poziadal som ich ale o papier z poistovne a o potvdenie ze to vozidlo bolo opravene.Mal som na to pravo?Mohol by som este nieco urobit?Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

    Ľubomír
    Myslím si, že ťa riadne podviedli, pretože taký tenký škrabanec/ pokiaľ nebol hlboký/ stačilo zaleštiť pastou. V každom prípade by si si mal vyžidať faktúru o prevedenej práci a zistiť odhadcu poisťovne, ktorý spisal škodový protokol.

    Teraz mimo tému. V servise mi tvrdili, že museli mi prestriekať celé zadné dvere. Pri preberaní auta som sa pýtal technika ako striekali a leštili dvere, keď mám tam nálepku, ktorú neodstránili. Ostal v pomykove a prerobil faktúru o celých 160€ smerom dole.

    Valmont je offline (nepripojený) Valmont

    Valmont
    Dakujem za odpoved.Ja si tiez myslim ze to prehnali a nieco tam nie je v poriadku,pretoze som si vyziadal potvrdenie z poistovne o skode a uz cakam 2 dni.Pochybujem ze to vobec cez nejaku poistovnu islo.Je to o to zlozitejsie,ze nezijem na Slovensku.A zatial si nemienim kupovat letenku za 200e

    spoluucast-havarijne poistenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.