Zavrieť

Porady

Dohoda za studium

Prosim veeeelmi surne o radu, ukoncila som Bc. a pracujem uz treti rok ako MOV a chcem si dorobit aj Mrg. Nakolko nemam dovolenku a vyucovanie na mojej VS byva aj v piatky mi v praci ponukli dohodu o uvolnovan,. V nej sa zavezujem, ze musim na skole oducit este 5 rokov a ak nahodou dam vypoved, tak mam trovy vzniknute skole za moje studium uhradit, teda za zastupovanie hodin, kedy budem na VS- to beriem, ale povedali mi, ze aj ked ma prepustia z organizacnych dovodov, musim tieto peniaze vratit. Ako ja mozem vediet ci budem mat o 2 roky uvazok nakolko je deti v skole stale menej? Je tato dohoda normalna????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Urcite si treba v dohode specifikovat, ze len ak ukoncis predcasne PP z dovodov porusenia prac. discipliny alebo ze das vypoved sam.

    Nevidim dovod, preco by si mqal platit ty, ak ta nebude zamestnavatel mat moznost dalej zamestnavat.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.