Zavrieť

Porady

hladám pieseň

Prosim vas o radu..hladam piesen ktora sa hrala na diskotekach v rokoch 94-97 neviem kto spieva ani jej nazov, viem ze ju spievala zena a refren znel : no no no bare, come come come dare i cant gere for in love never for the star.. (neviem anglicky takze to pisem ako som to len počula ) dakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

KoxXxo
Na akú pieseň sa podobá, aký štýl, ako vyzerá speváčka, o čom bol klip?

abc303 je offline (nepripojený) abc303

abc303
klip som nikdy nevidela poznam ju len z počutia, a viem ze je to disko nie sladak.. tu piesen pustali v casoch ked bol hity penelope-take a chance a cabbalero-hymn. naposledy som ju pocula v roku cca 97.

abc303 je offline (nepripojený) abc303

abc303
techno to nebolo.. a este viem ze ta zena spievala ten refren peknym cistym hlasom nie chraplavym ako maju nejake černošky..

zk24 je offline (nepripojený) zk24

zk24
Bola to skladba casto hravana v radiach alebo len nejake srdcova zalezitost, ktoru tazko uhadneme?

abc303 je offline (nepripojený) abc303

abc303
radio som nikdy nepočuvala takze neviem posudit ale asi to nebol az taky velky hit lebo som ju odvtedy nikde nepočula.. dobre by bolo skontaktovat sa s nejakym DJ ktory v 90tich rokoch robil diskoteky ..

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
abc303 Pozri príspevok
Prosim vas o radu..hladam piesen ktora sa hrala na diskotekach v rokoch 94-97 neviem kto spieva ani jej nazov, viem ze ju spievala zena a refren znel : no no no bare, come come come dare i cant gere for in love never for the star.. (neviem anglicky takze to pisem ako som to len počula ) dakujem


hľadaj v téme http://www.porada.sk/t165953-disco-hity.htmlKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  lozer.gif
Zobrazení: 2
Veľkosť:  1.7 KB

abc303 je offline (nepripojený) abc303

abc303
alla66 dakujem ti za tu radu ale to neni ta piesen.. ale kazdu radu velmi ocenujem.. ludia zlatí ste fakt, ze sa mi snazite tak pomoct..

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.