Zavrieť

Porady

Recyklované mlieko - je to možné ?

Dnes som sa dočítala na facebooku :
Mlieko v tetrapaku, ktoré sa nespotrebuje do konca trvanlivosti, predajca vráti spracovateľovi. Spracovateľ otvorí obal, mlieko opätovne prevarí a opäť zabalí. Môžu tak urobiť max. 5 krát. Odspodu krabice je pod zalepeným záhybom číslo 12345, kde jedno z čísiel chýba. Toto chýbajúce číslo uvádza, koľkokrát už bolo mlieko " recyklované ",
t.j. 1245 znamená, že bolo prevarené 3 krát.
Pozrela som sa na mlieko, čo som mala doma a naozaj po odlepení záhybu mi tam chýbala 5. To by znamenalo, že mám doma 2,5 ročné mlieko ( doba trvanlivosti mlieka 6 mesiacov x 5 ). Nechce sa mi veriť, že je to možné. Viete o tom viac ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    to zas bude nejaká facebukovina, niekto sa nudí. Najskôr to bude kód, ktorý kotol, oblasť zvozu, prípadne to značí tetrapak.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    viktorviktor Pozri príspevok
    to zas bude nejaká facebukovina, niekto sa nudí. Najskôr to bude kód, ktorý kotol, oblasť zvozu, prípadne to značí tetrapak.
    z ktorej kravky, ktorá smena dojila, ...

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    že sa niekomu aj chce tie "hoaxy" vymýšľať !! ... a koľkí tomu naozaj veria (napr ten o pití teplej vody - viď databáza)http://www.hoax.cz/hoax/co-je-to-hoax

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    viktorviktor Pozri príspevok
    len vydrž, však EK už niečo vymyslí, a každý bude vedieť kto mu kravu dojil
    papageorgopulos z atén

    Recyklované mlieko - je to možné ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.