Zavrieť

Porady

Euroval

Dobry den . Chcem sa opýtat , že čo presne znamená slovo euroval? Bude zas iná mena alebo ostane euro? Neviem ani kam zaradit túto tému. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MUFTO je offline (nepripojený) MUFTO

    MUFTO
    Chcel by som reagovat na situaciu ktora sa deje u nas aleaj v europe. Som rozhorceny nad vecami a sytuaciami okolo nas. Vzhladom na to ze krizu na slovensku mame poslednych 22 rokov nas uz nemoze nic a ani nikoho prekvapit. To znamena ze slovaci su uz na to zvyknuti. Preto je zarazajuce ked hlavny politicky predstavitelia hovoria ked nepodporime euroval tak na to doplati slovensky narod. Ja osobne tiez som neni za to aby sme podporovali krajiny a staty ktore cele roky hyrili a uzivali si ekonomicky profit, ked vetsina znas bojuje o prezitie . Preto ma uraza ked nasi najvysi nas beru do ust ako nastroj na zastrasovanie celeho slovenska. Preto sa pytam koho alebo co ideme zachranovat mamonarov ktory maju velke peniaze vo veciach ktore zrazu im krachuju tak teraz sa budu na to skladat chudobny ludia. Keby u nas boly take platy ako je vo vetsine europskej kolonie tak budis ale aj tak by som sa chcel slobodne rozhodnut a nie pod tlakom europskych gigantov a nasich zvolencov ktory nam placu a trepu blbosti ked im hory za petami. Slovak je na chudobu nauceny tak nech sa to nauci aj europa neplitvat prostriedkami a dat si take platy ake mame tu doma a bude usetrene. Preto tato vlada je obycajny cirkus a ked na to nemaju tak nech tam pustia ludi co na to maju. Lebo co slubili pred volbami tak to neplnia tak o com toje. Aj ked som neni nadcenec sas tak jedno sa im musi nechat a natom by sa mali poucit aj ine strany ze slovo je slovo a to sa plni a je to jedno co si mysli cela europa. Chleba na drazie kazdy rok aj napriek tomu ci sme v europe alebo nie. Je to proste biznis ale prekoho. ahojte citatelia Mufto

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    verads Pozri príspevok
    Dobry den . Chcem sa opýtat , že čo presne znamená slovo euroval? Bude zas iná mena alebo ostane euro? Neviem ani kam zaradit túto tému. Dakujem
    Euroval je európsky záchranný mechanizmus.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    verads Pozri príspevok
    Dobry den . Chcem sa opýtat , že čo presne znamená slovo euroval? Bude zas iná mena alebo ostane euro? Neviem ani kam zaradit túto tému. Dakujem
    euroval - európsky finančný stabilizačný fond

    Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

    Nella_2
    srska Pozri príspevok
    euroval - európsky finančný stabilizačný fond
    Ak myslíš EFSF, tak to je European Financial Stability Facility - čiže nie fond ale nástroj (príp. prostriedok). EFSF je dočasný mechanizmus - tzv. Euroval I a ESM (European Stability Mechanism) je trvalý mechanizmus - tzv. Euroval II.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    verads Pozri príspevok
    Dobry den . Chcem sa opýtat , že čo presne znamená slovo euroval? Bude zas iná mena alebo ostane euro? Neviem ani kam zaradit túto tému. Dakujem
    ...staci zadat do googla, co ta zaujima,urcite najdes odpoved .-)

    http://sk.wikipedia.org/wiki/Euroval
    http://www.jozefkollar.sk/o-co-v-sku...-eurovale.html
    atd.

    trisestri je offline (nepripojený) trisestri

    trisestri
    aj napriek optimizmu mnohych a hlavne stovkam mld eur investovanych akoze na zachranu eura,euroval v sucasnej podobe definitivne konci,bohuzial-ktovie aky spinavy podvod je za tym,ci sa to nevyrovna Mnichovskej zrade v ekonomickom prevedeni alebo resp.vstupu sovietskych vojsk v 68.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.