Zavrieť

Porady

Preloženie služby T-COM -OPTIK

Dobrý deň.

Chcel by som od vás radu , mám zriadený Mágio TV a internet OPTIK s viazanosťou na 24 mesiacov - momentálne som sa presťahoval na inú adresu kde nieje pripojenie OPTIK len klasické káblové pripojenie, tak som povedal nech mi dajú to klasické pripojenie aj ked je o veľa nekvalitnejšie a internet slabší o 17 MB. Pani v T-COME, mi povedala že takúto službu mi nevedia prestahovať, lebo to nie sú rovnaké služby, ževraj mám požiadať o zrušenie zmluvy so žiadosťou
o odpustenie zmluvnej pokuty, ktorá však podľa pani bude ja tak 100 €.

Neviete mi v tomto nejak poradiť ?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Niekde som citala podobny problem a Tcom sa vyjadril, ze ked nemoze zabezpecit prekladku,tak treba ziadat o odpustenie pokuty za zrusenie zmluvy, tak skus...

    Druha moznost je, aby novi najomcovia pokracovali v zmluve a sluzbu vyuzivali namiesto teba.

    Komunikuj s nimi iba pisomne na adresu Kosice,kt. maju uvedenu na ich stranke.
    Ziadosti cez telefon nemusia byt vzdy uspesne...

    Preloženie služby T-COM -OPTIK

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.